anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wystawić przedmiot tylko na allegro (bez lokalnie)?

MAMY ROZWIĄZANIE!
JoYo1982
#7 Wielbiciel#

Jak w temacie. Jakbym nie próbował zawsze wystawia mi na lokalnie. 

oznacz moderatorów
181 ODPOWIEDZI 181
lukiklak
#8 Zapaleniec#

dziękuje udało się

oznacz moderatorów
Mariola18s
#1 Nowicjusz#

Witajcie. 

Jak mogę wystawić ofertę na allegro?

Przy próbie wystawienia oferty przekierowuje mnie na allegro lokalne. Nie chce aby było przez allegro lokalnie. Czy nie ma innej możliwości?

oznacz moderatorów
markam43
#13 Ambasador#
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Wystaw przedmiot - Allegro Lokalnie.png@Znajomy obrazek.😁

oznacz moderatorów
Mariola18s
#1 Nowicjusz#

Dzięki

oznacz moderatorów
Client:49288792
#7 Wielbiciel#

Tak

oznacz moderatorów
Brand_Outlet_pl
#7 Wielbiciel#

Po zarejestrowaniu nowego konta jako konto zwykłe brak możliwości wystawiania produktów na allegro.
Mogę tylko na lokalnie, jak mogę to zmienić?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Brand_Outlet_pl Aby wystawiać na zwykłym Allegro kliknij link "dotychczasowy formularz" pokazany na zdjęciu na dole po prawej stronie;

AAAA.JPG

oznacz moderatorów
mlynarz10
#7 Wielbiciel#

Możesz mi powiedzieć krok po kroku jak wystawić w aplikacji na zwykłym allegro bo nie mogę nie mam opcji dotychczasowy formularz

oznacz moderatorów
keichi
#13 Ambasador#

Z tego co się orientuję to w aplikacji można wystawić tylko na Allegro lokalnie. 

Jeśli chcesz wystawić na zwykłym Allegro to musisz zrobić to poprzez stronę. 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Brand_Outlet_pl, aby wystawić ogłoszenie na Allegro, a nie na Allegro Lokalnie, w formularzu wystawiania wybierz opcję „Możesz też wystawić przez dotychczasowy formularz”. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
pujann
#9 Pomysłodawca#

Co mam zrobić żeby wystawiać sprzedaż w licytacji na Allegro ogólne. Gdyż zawsze jak wystawiam to mogę tylko sprzedać w sprzedaży lokalnej. W dodatku w licytacja lokals jest moim zadaniem głupia ponieważ jeśli chcę coś kupić to jak się kończy o danej godzinie go godzinami muszę siedzieć ponieważ ciągle się zmienią godz. zakończenia licytacji. Jak trafię na sprzedaż lokalą to unikam jej i moi znajomi też unikają. Przypuszczam że inni też unikają ponieważ jak wystawiam do sprzedaży to tylko 1 - 2 osoby obserwują i sprzedaje za kilka zł jak wystawiam od 1 zł. Natomiast ten sam przedmiot inni jak wystawiają na sprzedaży Allegro ogólnej to obserwuje przyjaźnie pobad 10 osób a sprzedawane jest za ponad 100 zł.

 

 

 

 

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Masz na stronie wystawiania ikonkę "wystaw w starej wersji" i wystawisz na normalnym allegro.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@pujann Klikasz "wystaw przedmiot" i na następnej stronie zaznaczasz niebieski odnośnik "dotychczasowy formularz", pokazany na zdjęciu w prawym dolnym rogu. Zostaniesz wtedy przeniesiony z wystawianiem na zwykłe Allegro.

AAAA.JPG

oznacz moderatorów
Remacompany
#7 Wielbiciel#

Dlaczego próbując wystawić przedmiot na allegro, przenosi mnie do allegro lokalnie i jest on widoczny tylko tam?

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Musisz kliknąć tu:Odp Jak wystawić przedmiot tylko na allegro (bez lokalnie).png

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Remacompany Klikasz "wystaw przedmiot', a potem link "dotychczasowy formularz" pokazany na zdjęciu na dole po prawej. Wtedy wystawisz na zwykłym Allegro;

AAAA.JPG

oznacz moderatorów
vitexis
#8 Zapaleniec#

Witam, dlaczego jak  chce wystawić przedmiot na allegro, to automatycznie zostaje przekierowany na wystawienie przedmiotu w allegro lokalnie?

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@vitexis Bo tak sobie wymyśliło allegro. Jednakże w formularzu wystawiania przedmiotu na AL, u góry po prawej masz mały banner opisany jako "możesz też wystawić przez dotychczasowy formularz" - wystarczy tam kliknąć i wystawisz na tradycyjnym allegro.

EDIT
Przenieśli to nieco niżej, pod box służący do wystawienia przedmiotu i pod informacją o akceptacji regulaminu.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
MARCINKOZ1
#8 Zapaleniec#

Allegro jest chyba pionierem w pogarszaniu jakości usług .

Parę dni temu zablokowano mi konto z powodu nie odpowiedzenia w ciągu paru dni na absurdalne zarzuty kupującego .

Na chwilę obecną po odpowiedzeniu na zarzuty kupującego i udowodnieniu racji ,allegro pozostaje głuche .Zero odpowiedzi chyba dlatego że jasno udowodniłem raz że kupujący kłąmie a dwa że pracownik allegro w wcześniejszej odpowiedzi przyznał rację mojej stronie .

 

oznacz moderatorów