anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zrobić zwrot prowizji ( opłaty od sprzedaży ) w Allegro Lokalnie?

Rafal_ff2
#7 Wielbiciel#

Jak wystąpić o zwrot opłaty od sprzedaży w Allegro Lokalnie. Wystawiłem przedmiot, po wpłacie przez kupującego podczas pakowania okazało się że jest uszkodzona.

Poinformowałem o tym kupującego, zgodził się na zwrot pieniędzy. Chciałem zwrócić mu pieniądze i wystąpić do Allegro Lokanie o zwrot opłaty od sprzedaż.

Jak mogę to zrobić ?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

Na Lokalnie nie ma zwrotów prowizji. Możesz napisać w tej sprawie tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a... ale w tym przypadku raczej otrzymasz odmowę. Następnym razem wystawiaj na Allegro. Po kliknięciu "wystaw przedmiot", na następnej stronie, na górze po prawej zaznacz "możesz też wystawić przez dotychczasowy formularz".

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Rafal_ff2 Na Allegro Lokalnie NIE MA prowizji. Jest BEZZWROTNA opłata transakcyjna. Możesz napisać przez kontakt - czasem zwracają.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Rafal_ff2 I jeszcze jedno :

Wystaw przedmiot - Allegro Lokalnie 2020-05-04.jpeg.jpg

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Rafal_ff2
#7 Wielbiciel#

No to jest nauczka żeby nie wystawiać na Allegro Lokalnie 😕

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Zawsze lepiej przed skorzystaniem z czegoś czytać regulaminy, wtedy nie ma niespodzianek.

Chociaż....nigdzie w regulaminie nie jest napisane, że opłata za transakcję na Lokalnie jest bezzwrotna.

oznacz moderatorów

mqdesu
#7 Wielbiciel#

Nie rozsiewajcie bzdur z tym  brakiem prowizji. Ja mam na koncie allegro lokalnie do zapłacenia 0.79 ze sprzedaży przedmiotu za 10 zł. I przedmiot dotarł sobie normalnie, bez uszkodzenia, nie było żadnych roszczeń. Zwyczajna transakcja.Przechwytywanie.PNG

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@mqdesu Nikt nie rozsiewa żadnych bzdur o braku prowizji. Po prostu na AL nie nazywa się tego prowizją, tylko bezzwrotną opłatą za obsługę transakcji (i dokładnie o to chodzi piszącym o tym, że na AL "nie ma" prowizji);]

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów