anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

koszty obsługi transakcji

MAMY ROZWIĄZANIE!
Daria11531
#7 Wielbiciel#

Też uważacie, że koszty obsługi transakcji to jakiś haracz ?

Przedmiot sprzedany w all. lok. za 4650zl. naliczyli sobie prawie 370zl za obsługę transakcji.

Najlepsze, ze do transakcji nie doszło, a kupujący nie chce mi zwrócić poniesionych kosztów.

Na moja prośbę o potwierdzenie allegro, ze do transakcji nie doszło odpowiedział '' NIE MAM CZASU NA **piiip**OŁY'', a na pytanie po co pan klikał, skoro nie zamierzał pan kupić ''ROZMYŚLIŁEM SIĘ''

co robić ????

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
xyz96
#21 Demiurg#

@Daria11531 Wysokość opłat na Allegro Lokalnie masz podaną tu; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/oplaty-za-sprzedaz-na-allegro-lokalnie/jakie-sa-oplaty-na... Jeśli za drogo, nie wystawiasz 🙂

O zwrot naliczonej opłaty poproś Allegro przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a... Dołącz korespondencję z kupującym, w której on pisze, że się rozmyślił. To powinno wystarczyć.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Daria11531 na Allegro Lokalnie pobieramy opłatę za obsługę transakcji, która co do zasady jest bezzwrotna, w Twoim przypadku była to jeszcze płatność przy odbiorze osobistym, więc nie mamy żadnego potwierdzenia, że do transakcji nie doszło. Możesz spróbować przesłać do nas korespondencję z Kupującym, o której pisałaś, ale z wyżej wymienionych powodów, decyzja może być odmowna. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Daria11531
#7 Wielbiciel#

Korespondencja rozmowy telefonicznej? Hahaha. Ps. jakby transakcja doszła do skutku, nie byłoby tematu. Na szczęście wczoraj na konkurencyjnym portalu ogłoszeniowym przedmiot został sprzedany, będzie z czego pokryć koszty transakcji, która w tym serwisie nie doszła do skutku.;/ Przykro mi, ze traktujecie ludzi "z góry" Jak mówi stare przysłowie; ''na złodzieju czapka gore''. Nie mniej jednak pozdrawiam. 

oznacz moderatorów
domkar04
#14 Krzewiciel#

@Daria11531 niestety, tak właśnie wygląda sprzedaż na tym portalu

jak już to wystawiaj na allegro zwykłym bo wtedy kupujący ma obowiązek zapłaty (teoretycznie)

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Daria11531 Pokryjesz koszty, czy tym All się przejmie?😁 Nie udostępnia się pobrań, szczególnie na AL.

oznacz moderatorów