anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący blokuje moją sprzedaż na allegro lokalnie, ponieważ posiada taki sam produkt, ale droższy.

monika55119
#7 Wielbiciel#

Wadą allegro lokalnie jest fakt, że sprzedawca może blokować drugiego sprzedawcę. W mojej sytuacji, kupujący kliknął "kup teraz", ale nie zamierza zapłacić. Muszę czekać 5 dni, by można było uznać transakcję za nieodbytą. Kupujący w swojej ofercie posiada taki sam produkt jak mój, tylko w droższej cenie. Taka polityka jest skandaliczna!

oznacz moderatorów
44 ODPOWIEDZI 44

LEW433
#21 Demiurg#

Takie jest AL.

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@LEW433 napisał: "Takie jest AL."

Nie. To sprzedawcy* z AL tacy są.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*niektórzy sprzedawcy

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:79179573 Bo jak są "możliwości" to ludzie z nich korzystają . Lepiej zadaj pytanie kto lub co daje takie możliwości.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:79179573 Na AL możesz uregulować zapłatę w ciągu 5 dni,jeżeli tego nie zrobisz nie ma  transakcji, więc gdzie tu jest łamanie regulaminu?

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@LEW433

W Regulaminie Allegro Lokalnie nie ma i nie musi być mowy o odpowiedzialności za klikanie "Kup teraz" bez intencji sfinalizowania transakcji, bo "W sprawach nieuregulowanych w niniejszym załączniku odpowiednie zastosowanie znajdują postanowienia Regulaminu."

 

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@monika55119 Masakra .w tym cyku już mnie nic nie zdziwi .może jemu też tak powinnaś  zrobić jak nie ma za to konsekwencji karnych?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@monika55119  Zrób to samo jemu.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

O proszę, jest porada rażąco naruszająca zasady i za to bliźniak dostaje jeszcze punkty. To duży mankament tego forum.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

albo można wystawiać jako ogłoszenie 🙂

a analfabeta się jak zwykle czepia czego może 😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A co ma zrobić ? Daj radę sprzedającemu,ty tylko umiesz dawać rady tzw bo "regulamin" a życie nie zawsze jest regulaminowe,a nie czepiaj się mnie .(analfabeta)

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433, nie doczekasz się 😄 są ludzie odtąd-dotąd i na ulicy nie przekroczy 50, max 3 sek lewym pas.. a nie, bo w razie co jedzie wolniej, więc zawsze prawym 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte A szkoda bo lubię czasem jechać trochę szybciej.🚀🚀

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

61 😄

oznacz moderatorów

blobs
#8 Zapaleniec#

jak?nie znajduję go na listach sprzedających!!!

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

monika55119 odpłać mu pięknym za nadobne , kliknij kup teraz i i nie płać sealed

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@mdrogeria  napisała: "kliknij kup teraz i i nie płać "

"W przypadku powtarzających się lub istotnych naruszeń Regulaminu rozumianych jako: (...) 12. dokonywanie zakupów w celu innym niż finalizacja Transakcji, Allegro.pl może: (...) d. zawiesić na czas określony lub nieokreślony jedno, kilka bądź wszystkie Konta tego Użytkownika."

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

blobs
#8 Zapaleniec#

bez sensu

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@monika55119 Zgodnie z informacją, którą otrzymałaś od nas w wiadomości mailowej, w tej sprawie Kupujący otrzymał od nas ostrzeżenie z jednocześną prośbą o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji. 

@LEW433 @konto zamknięte Obu Panów bardzo proszę o nieużywanie obraźliwych słów w stosunku do innych użytkowników AG. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów