anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący blokuje moją sprzedaż na allegro lokalnie, ponieważ posiada taki sam produkt, ale droższy.

monika55119
#7 Wielbiciel#

Wadą allegro lokalnie jest fakt, że sprzedawca może blokować drugiego sprzedawcę. W mojej sytuacji, kupujący kliknął "kup teraz", ale nie zamierza zapłacić. Muszę czekać 5 dni, by można było uznać transakcję za nieodbytą. Kupujący w swojej ofercie posiada taki sam produkt jak mój, tylko w droższej cenie. Taka polityka jest skandaliczna!

oznacz moderatorów
44 ODPOWIEDZI 44

LEW433
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Proszę o sprecyzowanie "obraźliwych".

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@LEW433 Zapraszam do lektury tutaj: 

https://sjp.pl/obrażliwy

https://sjp.pl/analfabeta

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Mylisz się muszę ci powiedzieć to słowo nie było używane w tym kontekstcie .Ale działa to w obie strony.Dostosuje się.Oby także inni.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@_HolaOla_, nie ANALFABETA tylko anAlfaBeta, tak inglisz, wiesz, an Alfa Beta Delta Gamma 😄

@LEW433, trza zmienić na anAlfaOmega 😄

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte  anAlfaBeta, tak inglisz

Raczej- Grecos /rżniesz Greka- udajesz Greka/

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Ola, jak już, to sjp.pwn.pl, a nie sjp.pl😉

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Zacytuję Jana Olszewskiego " Małpa może dopuścić się wobec każdego z nas różnych rzeczy. Taka małpa może nas opluć, ukąsić, sprawić lanie a nawet i zabić. Małpa nie może zrobić tylko jednego. Małpa nie może ciebie obrazić." Tak więc spoko 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tylko jednak ta małpa się poskarżyła.I ta "małpa" rozpoczęła to i jest to do sprawdzenia. Ta "małpa" zaczęła od pajaców !!!!

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96, raczej to nic złego/obraźliwego być Alfą i Omegą (w skrócie AnAlfaBeta) 😄

oznacz moderatorów

amico2006
#3 Debiutant#

Podpisuję się pod tym obiema rękami. Od 3 tygodni praktycznie KAŻDA moja aukcja zostaje wygrana przez kogoś kto nie płaci i tracę czas oraz koszt promocji danej aukcji. Absurd a nie allegro

oznacz moderatorów

glenmoranghie
#13 Ambasador#

A czarna lista na lokalnie nie działa?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@glenmoranghie Nie działa.

oznacz moderatorów

glenmoranghie
#13 Ambasador#

To potwierdza że AL jest bublem.

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@glenmoranghie napisał: " AL jest bublem"

Uzasadnij.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

glenmoranghie
#13 Ambasador#

Oczywistości się nie uzasadnia wink

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@glenmoranghie Twoja teza się nie broni. Taki @Knowhere ostatnio robił zakupy na AL i jest bardzo zadowolony: "Mejle doszły, płatność przeszła, towar dotarł (ba, nawet działa) - normalnie żadnych, odpukać, prob...

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

glenmoranghie
#13 Ambasador#

Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Jest tu mnóstwo wątków traktujących o problemach użytkowników spowodowanych nieprzemyślanymi rozwiązaniami wdrożonymi na AL. 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:79179573 To, że w moim przypadku część rzeczy zadziałała bez problemów opisywanych przez innych użytkowników (które, IMHO, wynikają z [braku] konfiguracji softu przez nich używanego, np. przeglądarek), nie znaczy od razu, że na AL nie ma kilku fvckupów wymagających pilnego wdrożenia poprawek (chociażby CL z allegro nie działająca na AL, czy możliwość wystawiania przedmiotów na AL przez konta, które na allegro mają status "zawieszone", a które prawdopodobnie mogą też dokonywać zakupów na AL).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@Knowhere CL jest anachronizmem, który już dawno powinien zniknąć. Jest nieskuteczna i wątpliwa prawnie. Allegro utrzymuje tego dziwoląga tylko po to, żeby sfrustrowani sprzedawcy mogli jakoś podreperować swoje ego pisząc "Witaj na mojej CL" do ludzi, którzy i tak nigdy niczego by od nich nie kupili.

O tym, że prywatni sprzedawcy mogą handlować na AL pomimo zawieszenia konta na "starym" Allegro nie wiedziałem i nie wiem, co mam o tym myśleć.  Może zarząd serwisu chce jakoś skanalizować kryminalne zachowania niektórych użytkowników i w ten sposób uchronić uczciwą większość, która chce tylko spokojnie robić legalne interesy.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów