anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący nie finalizuje transakcji

quave4
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, mam pytanie ,ponieważ osoba kupiła ode mnie przedmiot w zasadzie to bardzo dużo, napisane jest , iż płatność została rozpoczęta a kupujący nic nie zapłacił. Osoba grozi mi , że jeżeli nie dostanie przedmiotu to sprawa zostanie zgłoszona do allegro. Nie wiem co w takiej sytuacji zrobić. Choć myślę , że osoba próbuję wyłudzić ode mnie przedmiot. Kupujący kupił bardzo dużo i naliczona została bardzo duża prowizja. Mam nadzieje że ktoś pomoże😁

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

vonNogay
#16 Inspirator#

Pewnie to próba oszustwa, podaj nick to adminki go sprawdzą 🙂

oznacz moderatorów

quave4
#7 Wielbiciel#

Client:106860451 to jest ta osoba 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zasada prosta jak kij środki musisz mieć tu: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/ są?wysyłasz, nie ma to sprawdź czy przypadkiem nie masz na kocie bo jak masz wypłaty automatyczne to mogły pójść, nie ma! nie wysyłasz. Odpisz mu że niech sprawdzi w zakładce "moje zakupy" może chciał opłacić ale płatność jest np; nieudana.

oznacz moderatorów

quave4
#7 Wielbiciel#

Dziękuje, tak jak myślałem żadnych środków nie mam. Napisze kupującemu aby sprawdził zakładkę moje zakupy

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@quave4 Nic nie rób. Dopóki status płatności się nie zmieni na "opłacone" to znaczy, że jej nie było. Niech sobie zgłasza gdzie chce > nie otworzy dyskusji, bo nie zapłacił. Mozesz go spokojnie "posłać na drzewo"

oznacz moderatorów

quave4
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, mam jeszcze jedno pytanie ponieważ osoba nabiła mi bardzo duża prowizję. Wysłałem prośbę o zwrot prowizji, i mam pytanie w jakim czasie dostane zwrot 

oznacz moderatorów