anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący poprosił mnie o przeniesienie oferty na Allegro z powodu monet, co zrobić?

vitexis
#8 Zapaleniec#

Witam, dostałem taką wiadomosc, jest to jakis sposób oszustwa?

Dodam, że dostałem dwa dni wcześniej taką samą wiadomość od kogoś innego(wiadomość była identyczna jak ta z dzisiaj)

scam.PNG

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@vitexis Nie podawaj swoich danych, maila itp, nic nie klikaj, niczego nie potwierdzaj - to próba oszustwa, wyłudzenia danych. 

oznacz moderatorów

vitexis
#8 Zapaleniec#

wystawiłem ogłoszenie na zwykłe allegro, czy lepiej usunać i zostawić tylko na lokalnie czy nic mi nie grozi teraz?

oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

@vitexis  Na zwykłym Allegro dostałeś te wiadomości?  Czy na tym "fircyku" lokalnie? Bo do tej pory na zwykłym było spokojnie.

oznacz moderatorów

vitexis
#8 Zapaleniec#

wiadomość dostałem na allegro lokalnie

oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

Po lekturze forum absolutnie niczego bym nie wystawiał na lokalnie. Jest tam mnóstwo spamu i prób różnego rodzaju oszustw, poza tym niektóre funkcje zwykłego Allegro są wyłączone a inne wgl. nie istnieją.

Na zwykłym allegro jest dobrze i spokojnie jeżeli wziąć pod uwagę bezpieczeństwo i różne opcje sprzedaży.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@vitexis dziękuję za Twoje zgłoszenie! Osoba, która wysłała tą wiadomość nie miała żadnych monet ani zamiaru zakupu. Zablokowaliśmy to konto. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów