anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Licytacja na Allegro Lokalnie

Rafik159
#7 Wielbiciel#
  • Witam.
    Po bardzo dlugim czasie postanowiłem wystawić przedmiot na Allegro
    Przygotowałem opis przedmiotu, dodałem zdjęcia i licytacje od 1zl
    Po kilku minutach stwierdziłem, ze zapomniałem dodać bardzo ważnej informacji w opisie ale nie mogłem już zmienić nic wiec zakończyłem licytacje, dopisałem co trzeba i wystawiłem ponownie.
    Dziś okazuje się, ze nie wiem jakim cudem sprzedałem komus przedmiot za 31 zł.
    Ten sam przedmiot dzisiaj na ponownej licytacji ma już kolejnych licytujących.
    Proszę mi poradzić co powinienem zrobić i jak ewentualnie unieważnić wczorajszą nieświadomą sprzedaż.
    Dziękuje i pozdrawiam, Rafał.
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Knowhere
#21 Demiurg#

@Rafik159 Bo na AL w momencie zakończenia licytacja wygrywa ten z najwyższą ofertą (nie można odwołać ofert, jak na allegro). Jedyne co możesz zrobić, to wyjaśnić niedoszłemu kupującemu sytuację i próbować się dogadać (aczkolwiek jeśli jeszcze nie dokonał wpłaty i nie zrobi tego w ciągu 5 dni od zakończenia licytacji, to oferta zostanie unieważniona i automatycznie się wznowi).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Rafik159
#7 Wielbiciel#

Dziękuje za odpowiedz, taki mam plan tylko nie mogę znaleźć żadnych danych kupującego poza jego nikiem

strasznie zawiła ta sprzedaż o aplikacji mobilnej nie wspomnę...😏

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Rafik159 Na AL można się kontaktować tylko na czacie. Niestety Ty danych kupującego nie masz, ale on Twoje już owszem.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

Witaj @Rafik159 ,

kończąc poprzednią licytację uznałeś najwyższą ofertę za zwycięską i zawarłeś warunkową umowę sprzedaży ze zwycięzcą licytacji. Osoba ta ma 5 dni na zapłatę ceny pod rygorem uznania umowy za rozwiązaną. Jeśli otrzymasz zapłatę w terminie, to będziesz zobowiązany wydać przedmiot kupującemu. Pamiętaj, że kupujący, który zapłacił, a nie otrzymał swojego towaru może wystąpić o rekompensatę z Programu Ochrony Kupujących, co może się wiązać z zablokowaniem sprzedaży na wszystkich Twoich kontach oraz na kontach powiązanych (członków rodziny, współlokatorów, itp.).

Pozdrawiam.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

Rafik159
#7 Wielbiciel#

Tak, tylko ja nie jestem jakimś kombinatorem,zrobilem to nieświadomie. Jestem gotów pokryć wszelkie koszta związane z moim błędem ale nie wyślę towaru kupującemu bo ten sam towar jest ciagle wystawiony na aukcji.
Chcialbym się skontaktować z osobą która kupiła ale nie ma nigdzie żadnych danych kontaktowych.

Kiedys było prościej, bez żadnych haczyków, dziś nie mogę się połapać w tym całym Allegro 😞

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Rafik159 W tej zakładce https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/sprzedane pod zamówieniem o którym mowa, kliknij w "CZATUJ".

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Rafik159
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuje wszystkim za pomoc.

Pozdrawiam serdecznie

Rafal.

oznacz moderatorów