anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Licytacje opłaty zbiorcze.

muzykol
#7 Wielbiciel#

Klient wylicytował kilka przedmiotów. Ale nie da się łącznie zapłacić za wszystkie z jednym kosztem wysyłki. 

Minie 5 dni (według mnie za krótki termin zapłaty). I allegro wznawia moje oferty automatycznie. mimo że klient kupił je ale nie jest w stanie za nie zapłacić przez allegro finanse z jednym kosztem wysyłki. 

Powoduje to zamęt gdy ktoś inny zalicytuje ponownie ten przedmiot który był jeden do sprzedania.  

Czy allegro lokalnie jest w stanie coś z tym wreszcie zrobić.  Na normalnym allegro mogę wylicytować kilka przedmiotów i da się  wspólnie zapłacić. 

Tutaj na lokalnym tylko kup teraz można zebrać do jednej wysyłki. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mwmonety
#21 Demiurg#

Podaj mu numer konta oraz koszt wysyłki jednej paczki jaka mu wyślesz ,opłaci i po temacie . Żeby aukcje się nie wznawiamy zgłoś aby je usunęli bo jak będzie płacił bezpośrednio to system nie zauważy wpłaty i po 5 dniach wznowi aukcje.

oznacz moderatorów

muzykol
#7 Wielbiciel#

Czu to nie jest łamanie regulaminu?  Bo przecież wtedy nie nalicza prowizji allegro. Bo uznają że klient kupił a nie zapłacił. Trochę nie jasne są zasady licytacji na allegro lokalnie. Na zwykłym allegro takie problemy nie występują.

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wysyłka w jednej paczce jest dozwolona.

oznacz moderatorów