anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam aktywne wypłaty, a nie moę wypłacić środków, dlaczego?

ChemiaDeBest
#8 Zapaleniec#

Payu mam zweryfikowane a wyskakuje mi błąd „

Spróbuj ponownie później. ” Mam już ten problem od kilku dni . Potrzebuje tych pieniędzy na opłacenie towaru a nie mogę ich wypłacić . Pomocy!

oznacz moderatorów
37 ODPOWIEDZI 37

MateuszG88
#8 Zapaleniec#

Niestety mam tak samo od paru dni, jednak PayU oraz Allegro nie są w stanie mi pomóc. Spróbuj zmienić przeglądarkę, zresetować pliki cookies. Mam nadzieję że naprawia ten błąd w najbliższym czasie 

oznacz moderatorów

ChemiaDeBest
#8 Zapaleniec#

Jest to irytujące , wysłałem wszystkie paczki a hajsu nie mogę wypłacić .Można powiedzieć że zosatłem na lodzie 😞

oznacz moderatorów

darzu1
#9 Pomysłodawca#

Mam podobny problem przelewy 24 nie chcą mi wypłacić 13 000 zł a paczki trzeba wysyłać Allegro to olewa już dwa tygodnie Nic nie zrobiło w tej sprawie

oznacz moderatorów

ChemiaDeBest
#8 Zapaleniec#

W twoim przypadku to masakra, miałeś wcześniej takie problemy ?

oznacz moderatorów

ChemiaDeBest
#8 Zapaleniec#

Udało może Ci się już wypłacić środki ?

oznacz moderatorów

ChemiaDeBest
#8 Zapaleniec#

To mój drugi post , problem polega na tym że od piątku nie mogę wypłacić środków z mojego konta . Wszystko mam zweryfikowane . Pojawia mi się komunikat „Zlecenie wypłaty nie powiodło się” Komunikowałem się z Allegro jak i z Payu . Proszę pomocy !  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Jolanta-J51
#8 Zapaleniec#

Witam. mam aktywne wypłaty payu. Nie mogę wypłacić zgromadzonych środków na koncie

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Jolanta-J51 czy w przycisk "wypłać" w tej zakładce jest nieaktywny? Powinnaś mieć możliwość zlecenia wypłaty, jeśli jest nieaktywny prześlij proszę zrzut ekranu z tej zakładki. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Jolanta-J51
#8 Zapaleniec#

allegro.png

oznacz moderatorów

PILCZ
#8 Zapaleniec#

witam u mnie to samo mam aktywne konto i brak wypłaty z payu 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PILCZ i komunikat jest taki sam jak u @Jolanta-J51
Otrzymujemy zgłoszenia na ten temat i sprawa jest już skierowana do Działu technicznego, gdy otrzymam informację w tej sprawie wrócę z informacjami. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ChemiaDeBest @MateuszG88 widzę, że skontaktowaliście się z nami w tej sprawie także e-mailowo, a zgłoszenie zostało przekazane do działu technicznego. Poproszę Was o cierpliwość, gdy tylko otrzymamy informację w tej sprawie Doradca napisze do Was w wiadomości e-mail. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ChemiaDeBest
#8 Zapaleniec#

Teraz pytanie do Pani.Czy mogę śmiało wysyłać paczki moim klientom i mieć pewność że będę mógł wypłacić środki ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak kupujący opłacił to masz obowiązek wysłania towaru niezależnie od aktywacji konta.

oznacz moderatorów

ChemiaDeBest
#8 Zapaleniec#

Oni też mają obowiązek wypłaty moich środków , muszę opłacić towar który wysyłam !Jak mam to zrobić gdyby moje pieniądze nie są dla mnie dostępne ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Kupujący i tak odzyska środki niezależnie czy mu wyślesz czy nie a on kupił od Ciebie i Ty musisz mu go wysłać, a to ze masz problemy z Allegro to kupującego nie obchodzi. Zablokują CI konta zwrócą środki kupującemu i zdziwisz się.

oznacz moderatorów

ChemiaDeBest
#8 Zapaleniec#

Wszystko jest na bieżąco wysyłane , tylko z pieniędzmi jest trochę gorzej 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ChemiaDeBest tak, możesz śmiało wysyłać. Środki są na Twoim saldzie Allegro Finanse i są bezpieczne. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ChemiaDeBest
#8 Zapaleniec#

a nie wiesz kiedy mogę liczyć na możliwość wypłaty środków ?

oznacz moderatorów