anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

mam dziwna klientkę

shila_sa
#7 Wielbiciel#

klientka pisze teraz do mnie na maila i proponuje transakcje poza Allegro  kopiuję jej maila:

Dziękuję za odpowiedź. Kupię i zgadzam się z ceną. Jestem uczciwą i uczciwą kobietą, mam firmę spedycyjną, z której korzystam od jakiegoś czasu, a są bezpieczne i niezawodne. Nie martw się o odbiór, mój spedytor przyjedzie po to. Zapłacę bezpośrednio na Twoje konto PayPal bez żadnych opóźnień. Wróć do mnie z poniższymi szczegółami :

Nazwa:
Adres email w PayPal
Numer telefonu komórkowego:
Całkowity koszt przedmiotu.
Twój pełny adres domowy:

Więc kiedy otrzymam szczegóły, przejdę do płatności przez PayPal, która jest szybką, bezpieczną i niezawodną metodą płatności.. a następnie skontaktuję się z moją firmą spedycyjną po otrzymaniu płatności. Potrzebuję twojego adresu domowego, aby firma przewozowa mogła go odebrać.

Miłego dnia

Poczekaj na odpowiedź.
Pani Obarzanek Maria

 

Ta kobieta pisze z adresu:  obarzanekmaria0@gmail.com

ja nie życzę sobie transakcji poza allegro , co mam robić

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Agent051
#16 Inspirator#

@shila_sa To oszustwo. Zgłoś do Allegro to zablokują obarzanka.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Ten obarzanek to takie podchody robi na co dzień i nie wiem jak to możliwe że allegro nie wybanuje go dożywotnio.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nie daj się wrobić w takie zapewnienia bo będziesz tego później żałować .To próba wyłudzenia ,sprzedawaj tylko przez allegro i wysyłaj dopiero jak kasa będzie na twoim koncie.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@shila_sa, mogę Cię prosić o zrzut ekranu z tą wiadomością? Nie znalazłam żadnego konta na Allegro zarejestrowanego na ten adres mejlowy.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Z pewnością to oszustwo, wyszukuje oferty na AL i kupuje z innych adresów mailowych.

oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

@shila_sa

Jak ktoś się _podpisuje_ Pani, to możesz być pewien, że to jakiś przewał ;]

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@shila_sa Podaj kupującemu swój numer konta bankowego i niech płaci.

Zobaczysz pieniądze na koncie, wysyłaj towar lub niech odbiera swoją firmą spedycyjną. Nie zobaczysz pieniędzy, niczego nie wysyłaj i nie wydawaj. Nie daj się naciągnąć na obietnice o wpłacie i sfałszowane potwierdzenia wpłat.

oznacz moderatorów