anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja paczka nie doszła

Client:88362159
#7 Wielbiciel#

Mimo, że pokazuje że paczka została doręczona to jej nie ma.

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:44052296 Ale po co ty mnie o to pytasz? Uważasz, że odwrócisz kota ogonem? Nie odwrócisz. Trzeba udowodnić wydanie rzeczy. Nie udowodnisz, wysyłasz ponownie lub oddajesz pieniądze. Ewentualnie POK za ciebie odda.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@xyz96  piszesz mi że ja bredzę?. To dlaczego każdy mówi, że to ty właśnie bredzisz.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@pulkownik66 Sprzedawca ma taką magiczną kulę i widzi gdzie paczka leży jak go spytasz od razu mu powie.

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Client:88362159 Przede wszystkim próbuj się skontaktować z dostawcą, kurierem poprzez dane wysyłkowe lub infolinie firmy dostarczającej przesyłkę. Kurier wie najlepiej gdzie znajduje się przesyłka i Ci powie czy ją u kogoś zostawił i u kogo, czy też może błędnie klinkął doręczenie zamiast innej a z tą dojedzie za niedługo. Przyczyny mogą być różne. Jedynie kurier i infolinia firmy kurierskiej jest w stanie Ci pomóc ustalić co z przesyłką.

Jeśli okaże się że zaginęła to od razu złóż reklamacje i przekaż prawa do niej sprzedawcy w celu wyjaśnienia sytuacji

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Tak prawo prawem ale trochę dobrej woli ze strony kupującego nie zaszkodzi a możne przyspieszyć wyjaśnienie całej sytuacji.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:88362159, widzę, że w obydwu przypadkach założyłaś Sprzedającemu Dyskusję. Ma on 24 godziny, aby się w niej wypowiedzieć. Jeśli tego nie zrobi, do Dyskusji włączy się pracownik Allegro. Gdybyś miała problem z porozumieniem się ze Sprzedającym, sama możesz poprosić o wsparcie Allegro w Dyskusji. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:88362159 Na AL jako sprzedawca prywatny, więc kto odpowiada za zaginioną przesyłkę? Poszukaj, poczytaj.

oznacz moderatorów