anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

muszę zakonczyć sprzedaż na Allegro ;-(

DZIECIELINA55
#9 Pomysłodawca#

Muszę  zakończyś  sprzedaż  na  Allegro , bo  wystawiłam  ogółem 452  strony  aukcji z  pieknymi  szydełkowymi  pracami  artystycznymi dla dzieci i dorosłych i od miesiąca nic nikt nie  kupił. Co sie stalo z Allegro  ,  czy  nie widać  moich  aukcji  ,  czy  coś  zle  wystawiłam , poradzcie  cos. Co  zrobić    ???????  Karolina ze  Szczecina

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

mdrogeria
#21 Demiurg#

@DZIECIELINA55 trudno Ci cokolwiek poradzić , piękne to wszystko i wymagało dużo pracy . Ludzie teraz nie doceniają jakości i indywidualności , ważniejsza jest naszywka ........, albo cena

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Żeby cię było widać to na początek powinnaś nieco zainwestować w reklamę i chociaż kilka ciekawszych produktów sobie za dodatkową opłatą wyróżnić . Tylko tak można znaleźć klientów ,potem jak będziesz mieć jakiś stałych odbiorców (może trafi się nawet ktoś kto będzie zamawiał hurtem) będzie większy zbyt . Powinnaś również poszukać klientów na innych forach przy okazji kierując ich na swoje aukcje na allegro.

oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

@DZIECIELINA55 czy twoje aukcje na zwykłym Allegro ktoś obserwuje. Jeżeli tak to masz potencjalnych kupujących.

Co możesz zrobić? Widzę, że masz 5 komentarzy, nie wiem czy "unikalnych" bo oczywiście "kochane" Allegro i to musiało zepsuć, że nie wyświetlają się niki polecających ale jeżeli są to komenty od różnych osób to możesz np. włączyć SMARTa czym być może zwiększysz zainteresowanie swoimi produktami.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@DZIECIELINA55   Hmm....  właśnie to robisz co powinnaś.  Reklama, reklama....

Pisać wszędzie gdzie się da zachwalać. Nawet tutaj, niech ludzie czytają, oglądają.

Szkoda ale ja nie kupię, nic dla facetów nie wypatrzyłem.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Takie rzeczy są słabo doceniane teraz, wszystko to tandeta z Chin, musisz jakość się zareklamować, poszukać jakiego grona odbiorców a jak będą zadowoleni to polecą dalej, trudno coś Ci tak polecić bezpośrednio, drogi do sukcesu są kręte.😍

oznacz moderatorów

marpit
#9 Pomysłodawca#

Schowek01.jpgPo 1 zdjęcia, rozmiary, jakość, ostrość, po kilka towarów na 1 zdjęciu, ogólnie fatalnie to wypada

Po 2 brak smarta

Po 3 allegro lokalnie

Po 4 ładne to ale czym bym to kupił ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@DZIECIELINA55 Oczywiście że ładne, tylko do określonego klienta, cena także nie wygórowana (moje zdanie), nie mój rozmiar 🤣🤣🤣 faktycznie na AL nie da się zareklamować i oczywiście taka reklama kosztuje.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@DZIECIELINA55 Ma rację @marpit . Zdjęcia są kiepskiej jakości > nieostre. Wg mnie są robione ze zbyt bliskiej odległości . prawdodopodobnie bez użycia funkcji "makro". Jak ktoś powiększy sobie zdjęcie, chcąc obejrzeć szcegóły to niestety kiepsko to wypada. Potrzebna jest też jakaś chociaż niewielka reklama > może jakiś bardziej chwytliwy tytuł aukcji lub finezyjny początek opisu. Np "super top dla sexi dziewczyny" lub "urocza czapeczka dla Twojego dzieciątka"  > pokombinuj, puść wodze fantazji.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@DZIECIELINA55 To jest Twoje zdjęcie po efekcie wyostrzenia. Gdyby od razu było zrobione poprawnie to wyglądało by jeszcze lepiej.Przechwytywanie.JPG

 

oznacz moderatorów

matYs307
#11 Animator#

Jak dla mnie brak włączonego smarta po prostu. Każdy patrzy na ten wielki napis "SMART" 

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@DZIECIELINA55 czapki wełniane w lipcu? Wyobraź sobie, że sztuczne choinki też się teraz nie sprzedają. 

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Może wełniane kalesony na zimę? Sezon się zbliża, sprzedaż może niedługo wystrzelić w górę.

oznacz moderatorów

matYs307
#11 Animator#

Hahaha racja

oznacz moderatorów