anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Od kilku dni 2 /3 próba wejścia na Allegro lokalnie jest blokowana przez mój anty-malware.

adam2bis
#8 Zapaleniec#
 
oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

ZibiK30
#18 Luminarz#

@guciojj zapewne ten sam program, nawet już z ciekawości czytałem recenzje o nim, mają sponsorowane recenzje lepsze od ocen na ich własnej stronie 🤣 😉

Nie twierdze, ze jest jakiś zły ten program, ale z pewnością wyjątkowy lub wyjątkowo wrażliwy 😉

Fajnie jak byś napisał do nich i zapytał co dokładnie i dlaczego blokuje Ci ten program?

Nie oczekuje za bardzo odpowiedzi bo największy minus producenta tego programu jest kontakt z klientem jak można wyczytać w sieci 😉

Aaaa i zdjęli go zdaje się z bazy w total virus, ciekawe dlaczego 😉

 

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

guciojj
#7 Wielbiciel#

Wysłałem do nich zapytanie o co dokładnie chodzi , ciekawe czy odpowiedzą 🙂 

oznacz moderatorów

Arkadia_OK
#11 Animator#

Prawdopodobnie chodzi o cały czas aktualną informację na virustotal.com:

https://www.virustotal.com/gui/domain/allegrolokalnie.pl/relations

Allegro powinno to zweryfikować. Nie jest to sprawa dostawcy programu antywirusowego/antymalware.

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Arkadia_OK Sprawdzałem i znikła wraz z tym programem z virustotal 😉 jesli u Ciebie nadal wyświetla to odśwież stronę lub skanowanie virustotal

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Arkadia_OK Wyjaśnij co wspólnego ma virustotal z Malwarebytes Anti-malware?🤔

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Knowhere CRDF podnosił alarm na VirusTotal w tym samym czasie co Malwarebytes. Mogą korzystać ze wspólnej bazy zagrożeń.

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@ZibiK30 Z czego wspólnego mogą korzystać? Przecież virustotal to jest - że tak dosłownie to ujmę - agregator ponad 70 różnych silników av (wśród których jest również, niespodzianka, Malwarebytes hpHosts😉) zebranych na jednej stronie w formie jednego skanera.
Mylisz skutek z przyczyną.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Arkadia_OK
#11 Animator#

@Demiurg - nie do końca tak jest jak piszesz. Malwarebytes zarówno zasila jak i korzysta z tej bazy. Jak rozumiem, ostrzeżenie nt. allegrolokalnie.pl nie pochodziło od MB ale zostało przez nich wykorzystane.

Tutaj znalazłem wątek na ich forum:

https://forums.malwarebytes.com/topic/271158-allegrolokalniepl/?tab=comments#comment-1441579

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

Też znalazłem dokument powiązany z Malwarebytes, CRDF i VirusTotal względem współpracy z wykrywaniem zagrożeń i testów. Więc na przykładzie tego co można wyszukać w sieci, można podejrzewać, ze mają coś z tym wspólnego na zasadzie domina i korzystania z tej samej bazy wykrywanych zagrożeń. TotalVirus jest tylko informacją pozostałych

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów