anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłaty

bielak1982
#2 Obserwator#

Allegro ponagla mi wiadomości o zapłatę za sprzedany produkt którego nie sprzedałem bo osoba która rzekomo go zakupiła nie przyjechała po produkt i nie napisała że rezygnuję, po prostu zero kontaktu, a mi zostało 40 zł do zapłaty czy muszę to opłacić ten produkt mam wstawiony ponownie a za brak zapłaty wstrzymali mi sprzedaż, co to za wyłudzenie ode mnie kasy, co zrobić, 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

A pisałeś o anulowanie, bez dowodu że nie doszło do zakupu będzie trudno, ale napisać warto: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a... musisz. Nie udostępniaj tej formy dostawy.

oznacz moderatorów

bielak1982
#2 Obserwator#

pisałem ale, bez potwierdzenia na czacie przez kupującego lub sms nie ma dowodu ze odebrał mimo że pisałem do tej osoby na czacie można zobaczyć że się logował a nie odpisuje

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

😖

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@bielak1982, rejestrując konto w serwisie zgadzasz się na jego regulamin. Opłatę za sprzedaż na Allegro Lokalnie naliczamy, gdy kupujący zapłaci za przedmiot w ciągu 5 dni (płatność z góry) lub wypełni formularz dostawy (płatność przy odbiorze). Więcej na ten temat znajdziesz w tym artykule

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

bielak1982
#2 Obserwator#

Pani Maju regulamin to jedno a rzeczywistość świadomego nieodpisywania to drugie, ja sprzedaje udostępniam możliwość zapłaty przy odbiorze a ta osoba wybiera daną opcje i tyle z nią miałem kontakt, nie odpisuje mimo moich wiadomości a widać że się loguje to nie znaczy że świadomie kupujący zrobił wirtualny zakup i powinno się chronić przed takimi praktykami sprzedających

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wiele było tu takich wątków, przemyśl czy nie zrezygnować z tej formy dostawy, na AL jest dużo takich dowcipnisiów.

oznacz moderatorów

bielak1982
#2 Obserwator#

tak też zrobię ale, numer jest jeszcze lepszy ponieważ gość według danych które są podane mieszka na tej samej ulicy kilka bloków dalej ale, wydaje mi się że to fałszywe dane tak pospolite imię i nazwisko i nigdzie nie można go wyszukać, dziura,

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To jakiś życzliwy sąsiad.😁

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@bielak1982 zgłoś allegro zakup dla zabawy z konta z fałszywymi danymi, jest szansa zawieszenia konta i tym samym uniknięcia opłaty 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów