anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Otrzymałem link do weryfikacji wypłat e-mailem i przelałem 1000 zł, co teraz?

Client:42125381
#1 Nowicjusz#
  • received_343437417666782.jpeg

     

    Sprzedałem wczoraj produkt i w celu uzyskania środków allegro chcąc zweryfikować konto musiałem posiadać 1000 zł i robiłem krok po kroku z allegro aby otrzymać środki że sprzedaży i okazało się że ani środków że sprzedaży nie mam ani 1000 zł na koncie co mam zrobić w tej sprawie
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Ziolko39
#21 Demiurg#

Allegro nie weryfikuje w ten sposób konta. Weryfikacja i aktywacja PayU czy Przelewy24 polega na wpłacie 1,01 zł, które potem są zwracane. Najprawdopodobniej ( na 99%) zostałeś oszukany i Allegro nie ma ztym nic wspólnego. Chyba, że zrobiłeś jakiś błąd przy właśwej weryfikacji i zamiast 1,01 przelałes  1000 zł. Napisz do Allegro, ale jak ktoś Cię oszukał to pozostaje tylko Policja,

oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:42125381 odpiwiedź jest krótka ,, pewnie padłeś ofiarą oszustwa ,, to stara zagrywka , zgłoś szybko na policję , ktoś podesłał Ci fałszywy link .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:42125381 aby zweryfikować dane do wypłat prosimy o przelew w wysokości 1,01 zł i przeprowadza się to na Allegro w tej zakładce. Bardzo mi przykro, że taka sytuacja miała miejsce. Bardzo proszę udaj się na policję, na ich wniosek udostępnimy wszystkie potrzebne informacje. 
Na Allegro Lokalnie kupujący nie potrzebują Twojego e-maila, aby sfinalizować transakcję. Domyślam się, że link do "weryfikacji" otrzymałeś drogą e-mailową od osoby, która do Ciebie pisała na czacie. Zablokowaliśmy już to konto. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów