anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pomyliłem się w opisie oferty, czy mogę to edytować?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:69688893
#7 Wielbiciel#

Witam,

wczoraj wystawiłem na allegro lokalnie na aukcję laptopa i dziś sobie uświadomiłem że nie dodałem w opisie aukcji jednej istotnej informacji dotyczącej defektu gniazda ładowania a już pojawiły się dwie ofert. 

Czy mogę zakończyć aukcji i odwołać oferty, ewentualnie co innego mogę zrobić żeby to wyprostować?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:69688893 Na Lokalnie nie możesz odwołać ofert, nie ma takiej opcji. Jeśli zakończysz licytację przed czasem, wygra ją osoba najwyżej licytująca i będzie się mogła domagać wysyłki. Wytłumacz kupującemu pomyłkę w opisie i poproś aby nie płacił, wtedy Allegro nie naliczy Ci prowizji. Aukcja odnowi się automatycznie po pięciu dniach, wtedy ją zakończ przed złożeniem pierwszej oferty kupna i wystaw ponownie ze zmienionym opisem lub edytuj ją zanim padną oferty.

oznacz moderatorów
Client:69688893
#7 Wielbiciel#

Ale żeby się skontaktować z kupującym muszę najpierw zakończyć aukcji? bo obecnie nie widzę możliwości podejrzenia nawet kto prowadzi w aukcji

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Zakończ licytację i natychmiast skontaktuj się przez czat, aby nie płacił;

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/realizacja-sprzedazy-i-kontakt-z-kupujacym-na-allegro-lok...

oznacz moderatorów
Client:69688893
#7 Wielbiciel#

ok, dzięki za pomoc, ale to trochę słabo ze strony Allegro że nie ma innej możliwości skorygowania ewentualnych błędów w opisie oferty.

oznacz moderatorów