anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ponowne autoamtyczne wystawianie

MAMY ROZWIĄZANIE!
markom741
#8 Zapaleniec#

Witam,

Proszę o podpowiedź.

Z allegro lokalnie dostałem informacje, że kupujący nie zapłacił za zakupiony przedmiot i aukcja zostanie wznowiona. Gdzie wyłączyć tą opcję, bo nie chcę, aby ponownie pojawiła się na allegro ?

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@markom741 Ta opcja powinna się znajdować w zakłądce: https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/aktywne

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
markom741
#8 Zapaleniec#

Też tak uważam, że powinna, lecz niestety brak takiej funkcji/opcji.

I automat wystawia w najlepsze po raz kolejny. A to ja chciałbym decydować, czy tak ma być z ponownym wystawieniem

Allegro powinno to jak najszybciej zmienić !

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Oferty będą wznawiane w nieskończoność. Jedyną możliwością jest zwrócenie się do Allegro o zakończenie takiego ogłoszenia; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=b0880476-9167-4850-bcf8-2885a9fcea6a

oznacz moderatorów
markom741
#8 Zapaleniec#

Tak właśnie dokładnie pomyślałem !!

Allegro w ogóle się tym nie przejmuje, stworzyło platformę Allegro Lokalnie, która jest mega niedopracowana !

oznacz moderatorów
markom741
#8 Zapaleniec#

A teraz HIT !!

Po sugestii pracownika Allegro poprosiłem w moim imieniu o nałożenie blokady przed pownownym automatycznym wystawieniem zakończonych ofert. Efekt ??

Allegro skasowało mi 10 ofert !!! Tak po prostu. Wybrali sobie losowo aukcje !! Nie ważne, że licytacja w najlepsze trwała !!!! Że były złożone oferty. Że aukcje były wystawione po raz pierwszy !!!

oznacz moderatorów
Client:70293704
#7 Wielbiciel#

7597C37D-5CF8-4F4D-9CBB-F274D06F94C3.jpeg

FA1357F4-EF5F-40DB-B3DA-8FC1EDF54769.png

 hehehe

oznacz moderatorów