anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z nadaniem paczki inpost

kiamil500
#7 Wielbiciel#

Witam mam problem z nadaniem paczki inpost, po kliknięciu utwórz etykietę ładuje mi się tworzenie etykiety i po około 20 sekundach z powrotem mogę utworzyć etykietę i tak w kółko. Etykieta nie chce się stworzyć.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Zwierzakus
#9 Pomysłodawca#

Mam tak samo. Żadnego błędu a etykieta nie tworzy się.

oznacz moderatorów

Wojciech94_2007
#8 Zapaleniec#

To samo mam...

oznacz moderatorów

jazzychris
#7 Wielbiciel#

Mam dokładnie to samo. Nie mogę utworzyć etykiety. Pętla.

oznacz moderatorów

x-freeman
#7 Wielbiciel#

Ta sama sytuacja, co oznacza raczej awarię systemu InPost niż  jakiś błąd po stronie Sprzedającego.  Nadzieja, że ktoś to ogarnie, bo mam  dwie etykiety, których nie mogę wygenerować .

 

oznacz moderatorów

Wiktoria164
#8 Zapaleniec#

Mam ten sam problem, cały czas pętla... ?"utwórz etykietę" - "tworzę etykietę" i znowu "utwórz etykietę"... Nic się nie dzieje...

oznacz moderatorów

Norpertuz
#7 Wielbiciel#

To samo, jest problem z połączeniem z serwerami inpostu. To samo przy próbie pobrania starych etykiet

oznacz moderatorów

Martini8910
#1 Nowicjusz#

U mnie również to samo, po czym wyskakuje "kod błędu 504" ;/

504.jpg

 

 

 

oznacz moderatorów

Client:94485529
#2 Obserwator#

Od wczoraj też mam to samo. Przy próbie utworzenia etykiety dostaję kod 503 - service unavailable.

oznacz moderatorów

michalsxo2
#7 Wielbiciel#

Problem prawdopodobnie w integracji allegro lokalnie <-> inpost, generowanie etykiet na stronie inpostu działa bez problemu, kupujący zaś bez problemu mogą wybrać paczkomat podczas zakupów także sama usługa działa (bynajmniej w jakiejś części). Problem pojawił się wczoraj od godziny 19:00 lub wcześniej.

oznacz moderatorów

miki_maniak
#1 Nowicjusz#

U mnie dwie paczki stoją , na różne paczkaty i to samo

Screenshot_20221118-064713~2.png

oznacz moderatorów