anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wyborem paczkomatu i wygenerowaniem etykiety Inpost

MAMY ROZWIĄZANIE!
ajkowalski
#8 Zapaleniec#

Od kilku godzin próbuję wygenerować etykietę, jednak nie mam możliwości wybrania paczkomatu: w miejscu mapy kręci się kółeczko. Testowałem na wszystkich popularnych przeglądarkach, we wszystkich jest tak samo. Będę wdzięczny za pomoc.

oznacz moderatorów
30 ODPOWIEDZI 30
mdrogeria
#21 Demiurg#

ajkowalski odblokuj wyskakujace okienka 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

sprawdzilem , u mnie problem nie wystepuje

oznacz moderatorów
ajkowalski
#8 Zapaleniec#

Na stronie InPost mapa z wyborem paczkomatu działa prawidłowo, na stronie Allegolokalnie od wczoraj mam kóło

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

ajkowalski

może antywirus blokuje .

oznacz moderatorów
ajkowalski
#8 Zapaleniec#

Wyłączyłem Avasta oraz ABP i nic.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Skoro zmieniałeś przeglądarki i nie pomogło, być może jest jakaś awaria, odczekaj nieco i spróbuj ponownie. Spróbuj też na innym urządzeniu.

oznacz moderatorów
ajkowalski
#8 Zapaleniec#

Spróbowałem w telefonie i mam tak samo 😞

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@ajkowalski To wskazuje na problem po stronie Allegro - napisz na czacie Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=b0880476-9167-4850-bcf8-2885a9fcea6a Czat czynny od ósmej.

oznacz moderatorów
ajkowalski
#8 Zapaleniec#

Dziękuję, właśnie się zastanawiałem gdzie to zgłosić na Allegro.

oznacz moderatorów
FLEX-net
#8 Zapaleniec#

zglaszam to wlasnie przez allegro chat  - problem od ~20 minut (przegladarki - wszystkie, telefon, aplikacja androidowa)

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

FLEX-net  nie możesz skorzystać z pomocy ?

oznacz moderatorów
FLEX-net
#8 Zapaleniec#

to znaczy co zrobic ?

 

oznacz moderatorów
77kajka19
#2 Obserwator#

Mam dokładnie ten sam problem - od wczoraj nie mogę wybrać lokalizacji paczkomatu. Próbowałam na 3 różnych urządzeniach. Napisałam wiadomość do allegro, ale na razie otrzymałam jedynie informację o jej przyjęciu. Żadnej odpowiedzi. Spróbuję też na czacie.

oznacz moderatorów
77kajka19
#2 Obserwator#

Czy ktoś ma już jakąś informację na temat przyczyny problemu? Ja pisałam na czacie i czat się urwał...Teraz czat jest niedostępny:(

oznacz moderatorów
FLEX-net
#8 Zapaleniec#

dziekujemy za gloszenie, jak naprawimy dostaniesz maila w zwiazku z tym zgloszeniem - tak sie skonczyl moj chat

 

 

oznacz moderatorów
77kajka19
#2 Obserwator#

A, ok. Czyli raczej problem po ich stronie? Mnie Pani na czacie sugerowała, że to u mnie coś nie tak..a później się urwało... dzięki.

oznacz moderatorów
dabcia
#7 Wielbiciel#

Nie mogę wysłać ani wydrukować nalepki, bo nie mogę wybrać paczkomatu z którego wysyłam. I to już problem od wczoraj.

oznacz moderatorów
milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Czytaj w innych wątkach, awaria.

oznacz moderatorów
dabcia
#7 Wielbiciel#

Spora awaria, bo już od wczoraj a nie rozwiązane . A klient ma potem pretensje bo chciał szybko 🙂 

oznacz moderatorów