anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Proponuję całkowicie usunąć Allegro lokalnie i powrócić do starego Allegro jak było kiedyś

danielgsm
#1 Nowicjusz#

Witam. Proponuję całkowicie usunąć Allegro lokalnie i powrócić do starego Allegro jak było kiedyś. Lokalnie to totalne nieporozumienie. Oszuści licytują astronomiczne kwoty żeby wszystkich przebić, a po wygranej licytacji nie płacą i nawet nie reagują na wiadomości. Średnio jedną lub dwie rzeczy można sprzedać na 10. To jakaś tragedia. Od ponad 20 lat jestem użytkownikiem Allegro i wydaję tam kupę pieniędzy, ale chyba zamknę konto bo to już nie ma sensu. Szukałem na forach metody wystawiania ogłoszeń na zwykłym Allegro i stosowałem się do wskazówek, ale i tak ogłoszenie wskakuje do lokalnych. Allegro robi wszystko żeby tylko stracić klientów. Trzeba szukać alternatywy, choć będzie ciężko bo Allegro jest największe. Tylko z takimi upierdliwym i pomysłami jak Lokalnie, to chyba długo nie pociągnie 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Ja już od dłuższego czasu swoje niepotrzebne rzeczy wyrzucam/utylizuje zgodnie z zasadami lub oddaje potrzebującym.

Jak mam coś sprzedać i pozniej być oranym przez kupujacego bo on nie potrafi podłączyć czy coś w tym stylu to podziękuję, postoje 😉

O zapłacie kosztów/prowizji nie wspomnę!

oznacz moderatorów