anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Spam identycznymi aukcjami

Galdhyn
#7 Wielbiciel#

Mam jedno ogłoszenie na Allegro Lokalnie.
Chciałem zobaczyć jak wygląda ono oczami szukającego, i okazało się że musiałem przebrnąć przez 24 identyczne aukcje różniące się (lub nawet nie) jednym słowem. Wszystkie mają jednego sprzedającego. Uważam to za nieuczciwą praktykę, czy mogę coś z tym zrobić?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

Możesz to zgłosić, podając numery ofert lub link do ofert, tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a2f3ea49-2579-47d5-87f4-6d96a42e3e86&subjectId=ae7b20da-e...

Jeśli działanie sprzedawcy narusza zasady, Allegro podejmie działania.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Galdhyn A co powiesz na to?😏

spam.png

Jakość zrzutu jest taka, jaka jest, bo chciałem to zmieścić na jednym ekranie, więc pomniejszyłem zawartość (niestety, mejla z allegro nie da się otworzyć w przeglądarce, choć kiedyś się dało).
W każdym razie jest tam "zobacz oferty (286 nowych z 3636)", przy czym w mejlu widać tylko 100 ofert (tyle że nie wiem od którego końca są sortowane), a takich ofert z identycznymi dyskami (tytuły różnią się tylko modelem laptopa, do których dysk pasuje - jakby miał nie pasować do żadnych innych) rzeczony sprzedający rzucił ok. 200 i zawalił prawie całą kategorie mejlingu swoimi ofertami (bo akurat wbiły się parametrami w obserwowane wyszukiwania).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów