anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

sprzedaż zakończona płatność anulowana

Gepard70
#2 Obserwator#

witam wystawiłem lapka na allegro lokalnie ktoś wyraził chęć zakupu aukcja mi się zakończyła ale płatność jest anulowana brak kontaktu z kupującym i teraz co mam go wystawić jeszcze raz ?? trochę to kłopotliwe bo niema opcji wystaw ponownie

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

pinsplash
#21 Demiurg#

@Gepard70 Pobrana opłata za obsługę transakcji?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Gepard70
#2 Obserwator#

gdzie to sprawdzić

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Tutaj https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/rachunki/rozliczenia-z-allegro

Na Lokalnie nie ma opcji wystaw ponownie. To było kup teraz?

oznacz moderatorów

Gepard70
#2 Obserwator#

tak kup teraz a ta opłata to chyba za office 365 sprzedałem go jakoś na początku kwietnia

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Jaka "ta opłata"? Ja jej nie widzę, nie mam wglądu w Twoje konto.

Jeśli status wpłaty jest anulowana, to znaczy że kupujący nie zapłacił i "prowizja" nie została naliczona. Taka oferta po 5 dniach zostanie wznowiona. Poczytaj regulamin Lokalnie.

5.2.Transakcje dokonane w ramach Ogłoszenia z opcją „Kup Teraz” są zawarte z momentem:

a) w przypadku zapłaty ceny za pośrednictwem metod płatności określonych w art. 5.7. zdanie drugie Regulaminu: uiszczenia ceny zakupu przez Kupującego; w przypadku niedokonania płatności przez 5 dni od dnia transakcji – z jakiejkolwiek przyczyny – nie dochodzi do zawarcia umowy sprzedaży w ramach danej Oferty Allegro Lokalnie; dane Ogłoszenie z opcją „Kup Teraz” zostaje ponownie opublikowane na czas, który pozostał do momentu wygaśnięcia Ogłoszenia w momencie skorzystania z opcji „Kup Teraz”;

oznacz moderatorów

Gepard70
#2 Obserwator#

5,88 taka opłata office kosztował 120 zł to chyba za to .A dalej to rozumiem że nie muszę wstawiać ponownie i aukcja zostanie wznowiona po 5 dniach ?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Tak wynika z regulaminu 🙂

zostaje ponownie opublikowane na czas, który pozostał do momentu wygaśnięcia Ogłoszenia w momencie skorzystania z opcji „Kup Teraz

Jeśli kupił na 3 dni przed końcem oferty, to oferta po 5 dniach zostanie wznowiona na 3 dni.

oznacz moderatorów

Gepard70
#2 Obserwator#

ok thx

oznacz moderatorów

MilkyMiki
#7 Wielbiciel#

A co jeśli moje ogłoszenie było wyróżnione?

oznacz moderatorów

pawelfi
#7 Wielbiciel#

Jest to trochę chore, Wystawilem procka, ktos kupil i zaraz anulowal platnosc. Wiec teraz muszę czekać 5 dni aż przedmiot zostanie automatycznie wystawiony, Zaplacilem za dodatkowe wyróżnienie. 

oznacz moderatorów