anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający prosi mnie o zamknięcie dyskusji

P_polak
#7 Wielbiciel#

Witam, jak wyżej... Sprzedający prosi mnie o zamknięcie dyskusji inaczej nie wyśle przedmiotu bo potrzebuje poeniędzy na koncie. Grozi mi też jeżeli nie zamknę i będę żądać zwrotu to otrzymam kwotę - prowizja, którą musiał zapłacić... Mówił, że jeżeli zamknę, a mnie oszuak to mogę zgłosić do programu ochrony kupujących. A więc pytanie brzmi... zamykać i w razie czego iść na ochronę kpujących? Oraz czy taki prgoram ochorny kupujących zadziała gdy zamknę dyskusję.

oznacz moderatorów
51 ODPOWIEDZI 51

mdrogeria
#21 Demiurg#

P_polak sprzedający się miota . Jeśli Twój problem nie został rozwiązany nie kończ dyskusji i zdecydowanie domagaj się towaru lub zwrotu środków .

oznacz moderatorów

P_polak
#7 Wielbiciel#

Dodając... Przedmiot może wysłać dopiero w czwartek rano i to rozumiem, ale on mi cały czas mówi, że nie wyśle bo nie ma pieniędzy na koncie bankowym... dlatego otworzyłem dyskusję

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak masz w zakladce platność zakończona to otrzymal. więc tym bardziej nie kończ dyskusji

oznacz moderatorów

P_polak
#7 Wielbiciel#

Chodzi mu na koncie bankowym... czyli wołać allegro ? Nawet jeżeli przedmiot może zostać wysłany dopiero w czwartek? Ze względu na jego poprzednie wiadomości, tak?

oznacz moderatorów

7YP6K
#12 Orędownik#

Tak, wołać. Pracownik przypomni sprzedającemu jakie ma obowiązki. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@P_polak Miałeś już napisane 10 razy. Poproś o pomoc Allegro. Inaczej będzie Cię zwodził.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

P_polak tak , wywołaj administratora .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@P_polak Nie zamykaj, domaga się wysyłki towaru lub zwrotu wpłaty. W Dyskusji poproś o pomoc pracownika Allegro. Gdy zamkniesz Dyskusję, pewnie towaru lub pieniędzy nie zobaczysz, więc pozostanie Ci tylko POK.

Sprzedawca nie ma prawa odliczać Ci żadnych prowizji, to niezgodne z regulaminem.

POK działa po zamknięciu Dyskusji, ale to ostateczność.

oznacz moderatorów

P_polak
#7 Wielbiciel#

Domagam się cały czas, ale on chce mieć pieniądze na koncie i mi nie wyśle póki ich nie będzie miał... a nie będzie miał bo jest dyskusja otwarta... A grozi mi, jeżeli nie zamknę to sprzeda ją komuś innemu i zwróci mi pieniądze z odjęciem prowizji

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@xyz96 masz tu ponownie przypadek, że allegro przetrzymuje pieniądze np: w przelewy24

jak gość nie dostał pieniędzy to nie wyśle towaru

ma prawo się denerwować

bo to już patologia

dzisiaj wróciłem z firmy po 22-giej bo staraliśmy się przygotować do wysyłki na jutro wszystkie przesyłki

ale jak to zrobić

gdy ciągle trzeba odpisywać na durne wręcz spory

typu: - nie otrzymałem towaru po wpłacie (zakup w niedzielę) z tekstem prosze mi go dzisiaj wysłać!

lub gdzie mój towar zakupiłem 7-dmego !!! - brak wpłaty do dzisiaj

tego jest tak dużo, że nie da się wręcz wykonywać innej pracy niż ciągle odpowiadać na tego typu kwiatki

 

a swoje dołożył kurier inpostu, który przyjechał do nas i jak zobaczył 100 paczek do odbioru i skanowania - stwierdził "czytnik mi się popsuł" i sobie pojechał bez ich odbioru

jutro znowu będzie fajny dzień 😞

 

 

oznacz moderatorów

7YP6K
#12 Orędownik#

Nie zamykać. Sprzedający nie może warunkować wysłania przedmiotu zamknięciem dyskusji. A sama dyskusja nie ma wpływu na jego pieniądze na koncie. Nie może również potrącać prowizji na koszt klienta. napisz w dyskusji, że żądasz wysłania przedmiotu i poproś allegro o pomoc.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:83447093 może mieć wpływ , zbyt duza ilość dyskusji może skutkować blokadą kąta i co za tym idzie środków  . Nie jest to jednak powód do żądania zakończenia dyskusji .

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@mdrogeria konto w kącie? 😁

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

pinsplash czepiasz się 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@P_polak Jak żąda zamknięcia tzn. że możesz nie otrzymać towaru, najpierw towar później zamknięcie dyskusji.

oznacz moderatorów

P_polak
#7 Wielbiciel#

On chce je wypłacić an konto, już wypłacił, ale ich przecież nei dostanie dopóki jest dyskusja otwarta.. i mi grozi jak wyżej napisałem, że jezeli nie zamknę to sprzeda komuś innemu i nie odda pieniędzy przez dług czas + odejmie prowizje... gada cały czas o policji i sądzie, że będę musiał się tygodniami kłócić o 20pln.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

P_polak niech se gada , trzymaj się twardo swojego .

oznacz moderatorów

P_polak
#7 Wielbiciel#

P_polak_2-1605523785207.png

P_polak_3-1605523794966.png

Dostaje tylko takie wiadomości

 

oznacz moderatorów

P_polak
#7 Wielbiciel#

P_polak_0-1605523829341.png

 

oznacz moderatorów