anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

UWAGA OSZUSCI

p46
#7 Wielbiciel#

Kolejny oszust chce nawiązać kontakt 

Client:101100422

Is this still available? If so, email me here weronikapiotr06@gmail.com with your personal email? Cheers.

godz. 13.00 a jego konto jeszcze nie zostało zablokowane przez Allegro

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mwmonety
#21 Demiurg#

Zgłoś niezwłocznie do allegro powinni usunąć ale zwykle od razu po usunięciu powstają następne.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Na aukcjach poszukiwanych monet okresu międzywojennego znalazłem gagatka który wystawia falsy jako oryginały na licytacjach AL . Sprzedawca matikosmi1992 Chodzi o dwie pozycje 5 zł sztandar 1930 oraz 5 zł nike 1928 .Temat zgłoszony do allegro .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@LEW433 Te to inne typki ten mój to jak mu napisałem co wystawia i żeby to usunął to jest zdziwiony i nie rozumie co do niego mówię. Takie falsy można po 2 zł kupić na bazarze u nas w kraju ,nakupią tego badziewia a potem szukają jeleni.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mwmonety No i często znajdują, "**piiip**iarze".😁

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@LEW433 Na nic się zdało moje zgłoszenie do allegro tych aukcji .Obie fałszywe blaszki poszły za ponad 200 zł każda ,allegro pewnie nie widzi problemu .Dawniej wystarczyło zgłosić i usuwano od razu bo była osoba co się znała a teraz to aż przykro patrzeć jak moczą potencjalni nabywcy nieświadomi takiego oszustwa.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mwmonety Dziwię się tylko tym co kupują, jak się na czymś nie znam to albo szukam informacji u fachowca, albo porzucam temat. Ja nie kupuje.😁 Zakropkowali słowo, g.ó.w.n.i.a.r.z.e 😐

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@LEW433 Siedzę w numizmatyce od lat jako kolekcjoner i sprzedawca ,dlatego ten temat nie jest mi obcy .Zawsze jak idzie duży popyt na takie walory a nowi chętni widzą jakie ceny osiągają one na aukcjach chcą też dołączyć do zbieraczy lub zainwestować gotówkę .Tacy nowicjusze są najbardziej narażeni ,wiedza na temat słaba ,chęci duże ,czasem i gotówki sporo i chęć szybkiego zarobku robi z nich jelonki które łatwo dają się odstrzelić .Teraz jest właśnie taki okres gdzie metale szlachetne bardzo zdrożały a wiele walorów numizmatycznych osiąga ceny rynkowe dużo wyższe niż są nawet w bieżących katalogach -jest to dobry okres łowiecki a na AL to polowania są na co dzień .

oznacz moderatorów