anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Viego Store

optymista75
#1 Nowicjusz#

 Witam, na Instagramie pokazuje mi się reklama Viegostore, którą wykorzystuje logo Allegro.
Oferuje zakup paczek z nieodebranymi sprzętem elektronicznym  z serwisów Allegro, **piiip** itp.

Czy jest to jakaś spółka powiązana z Allegro? Czy mogę się coś więcej dowiedzieć?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@optymista75 Czy możesz wskazać mi dokładny link lub nazwę tego konta na Instagramie? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:48458814
#7 Wielbiciel#

Udało sie to zweryfikować?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48458814 Nie, ponieważ wciąż nie dostałam dokładnego linka do profilu, o który chodzi. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@_HolaOla_ Pewnie chodzi o reklamę tej strony z Waszym logo https://www.viegostore.com/

 

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ifonka-zaba Dziękuję, działam już w tej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

Powodzenia w działaniu i mam nadzieję, że dostaniemy wyjaśnienie co to jest

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

Dzon2007
#8 Zapaleniec#

Witam. Miałem podobnie. Zamowiłem paczkę. Pobrało mi opłatę z  karty zarejestrowanej na Allegro. Po sprawdzeniu zamówienie, po dwóch tygodniach nie otrzymałem powiadomienia o wysyłce. Więc napisałem do nich w tej sprawie. Odpisali, że nie otrzymali pieniędzy. Sprawdziłem konto w Banku, okazało się, że bank uznał stronę za niebezpieczną inie wysłał pieniędzy. Dobrze zrobił, bo po napisaniu e-maila do tego niby sklepu usunęli moje zamówienie i również te paczki z swojej strony. Widać oszuści z Chin którzy piszą, że wysyłają z magazynów z Stanów. Omijać to dziadostwo dalekim łukiem.

 

oznacz moderatorów

Dzon2007
#8 Zapaleniec#

Ten sprzedawca na **piiip** też ma złe opinię. Oszust i tyle.

20,94 zł 51%OFF | Najpopularniejsze Lucky Mystery Box 100% niespodzianka wysokiej jakości prezent elektronika gamepady kamery cyfrowe nowość prezent świąteczny prezent
https://a.**piiip**s.com/_uj41eU

oznacz moderatorów