anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

weryfikacja konta

ania_szon
#7 Wielbiciel#

Kilka dni temu zmieniłam nr konta do wypłat. Ostatnio sprzedałam jeden przedmiot, który został już dostarczony. Opłaciłam Allegro prowizję przesyłkę. Moje konto wciąż jest weryfikowane przez co nie mogę wypłacić zgromadzonych pieniędzy. Ile czasu trwa weryfikacja?  

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

PayU 3 dni Przelewy 24 5dni ale po zmianie nr konta następuje 1-dniowa blokada bezpieczeństwa. Dane konta allegro i bankowego są takie same?

oznacz moderatorów

ania_szon
#7 Wielbiciel#

Tak, są takie same.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ania_szon Przekazałam Twoje zgłoszenie do sprawdzenia. Kiedy dostanę odpowiedź, odezwę się ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ania_szon
#7 Wielbiciel#

Do dziś nie otrzymałam ani odpowiedzi. Nie mogę wypłacić pieniędzy z Allegro za sprzedaż. Wszystkie rozliczenia z Allegro mam uregulowane. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ania_szon Dostałam informację, że przelew weryfikacyjny nie dotarł. Jeśli go wykonałaś, prześlij proszę potwierdzenie przez ten formularz. Odpowiedni zespół zajmie się Twoim zgłoszeniem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ania_szon
#7 Wielbiciel#

Właśnie dostałam informacje, że moje konto zostało zweryfikowane. Zatem przelew weryfikacyjny też dotarł. Szkoda, że wszystko trwało dokładnie dwa tygodnie (policzyłam!), a nie kilka dni. 

oznacz moderatorów

karina_32
#7 Wielbiciel#

U mnie to samo dlaczego to tak długo trwa

oznacz moderatorów

fmilon_pl
#2 Obserwator#

Mamy ten sam problem. Kwiecień maj jedna weryfikacja a tydzień temu ponownie weryfikują te same dane (kazano przesłać PONOWNIE dokumenty). Nie ma dostępu do środków od tygodnia pomimo, że przesyłamy dane te same co miesiąc temu DOKŁADNIE TE SAME SKANY DOKUMENTÓW ORAZ PRZELEW Z TEGO SAMEGO KONTA. 

oznacz moderatorów