anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam,czy ktoś ze stałych klientów miał problemy z wypłatą kasy na adres domowy za pośrednictwem Pay

marek_61_61
#7 Wielbiciel#

czekam już trzeci miesiąc na kasę za sprzedany towar ! allegro ma problem z payu,a payu ma w nosie stałego klienta i allegro. Dziady wysyłają mnie na pocztę abym sam weryfikował przekaz pocztowy,którego w ogóle nie było ,nie ma i raczej nie będzie,a to przecież ,,ich,, problem co się stało z ich wpłaconą kasą ! i tak w kółko.Allegro kontaktuje się z PayU,a payu **piiip** że wysłał,**piiip**o prawda... na mój rachunek też nie chcą przelać pieniążków... sorry ale nie chce mi się już pisać o tym mam już dosyć... Chciałbym ostrzec potencjalnych klientów !  NIE ZMIENIAJCIE WYPŁAT NA ADRES DOMOWY tylko przelew ! bo inaczej spotka Was to samo

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ZibiK30
#18 Luminarz#

@marek_61_61 To pewnie jest dla Ciebie "kara" że chcesz ich pozbyć zarobków na operacjach bankowych 🤣

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

Paint_Box
#12 Orędownik#

@marek_61_61 Nich Ci dadzą potwierdzenie zlecenia przekazu pocztowego. Idź z tym potwierdzeniem na pocztę. Weź z poczty zaświadczenie, że takiego przekazu nie było i złóż reklamację w Allegro.

oznacz moderatorów

marek_61_61
#7 Wielbiciel#

dzięki za radę,ale to już mam za sobą.Allegro ma wyje...e non stop powtarzają to samo  ,,konsultujemy z PayU sprawę,proszę czekać na wiadomość,, i tak w kółko trzeci miesiąc... w końcu przejdę się do.. i złożę skargę o przetrzymywanie nielegalnie pieniędzy...

 

oznacz moderatorów

Klaudiusz1983
#12 Orędownik#

@marek_61_61  składałeś oficjalną reklamację do Allegro ? Dostałeś od nich decyzję reklamacyjną ? Czy tylko tak sobie piszecie i wymieniacie się mailami ?

oznacz moderatorów

marek_61_61
#7 Wielbiciel#

faktycznie ! tak sobie tylko piszemy ! człowiek płaci za niewiedzę... dzięki

oznacz moderatorów