anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam. mam problem z wygenerowaniem etykiety

cojaturobie5
#9 Pomysłodawca#

witam. mam problem z wygenerowaniem etykiety - przy próbie przejścia z podsumowania wyskakuje mi błąd danych, choć nie było w to najmniejszej ingerencji wcześniej, przedwczoraj jeszcze wysyłałem bez problemów - teraz wyskakuje ten błąd z zaleceniem poprawienia. wylogowałem się, ponownie wpisałem wszystkie potrzebne swoje dane - bez zmiany. klient czeka, przesyłka leży a ja czekam aż ktoś z obsługi odbierze maila. ale może ktoś z Państwa coś podpowie, może coś oczywistego mi umyka, choć naprawdę nie wiem jakim cudem - wygląda to na jakiś błąd techniczny.

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

kostas11
#21 Demiurg#

@cojaturobie5 opowiadanie a brak szczegółów 🙂

Jaki przewoźnik, jak nadajesz, numer zamówienia ?  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   sprawdzą 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

cojaturobie5
#9 Pomysłodawca#

inpost, naklejam pobraną etykiete, nr nie znam bo nie mogę nagle dostać się do tejże etykiety. wysyłam tak od paru miesiecy kilka razy w tygodniu, nigdy powyższego problemu nie było.

oznacz moderatorów

cojaturobie5
#9 Pomysłodawca#

a, i nie jest to wina sprzetu, bo na dwóch niezależnych kompach z różnych źródeł internetu próbowane bez różnicy.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@cojaturobie5 problem dotyczy wybranego przez kupującego paczkomatu, który w tej chwili jest wyłączony z użytku. Z tego powodu wybór i korzystanie z niego przez Klientów nie jest możliwe. Dlatego napisz proszę do Kupującego, poinformuj go o sytuacji i poproś o wskazanie innego paczkomatu. Później możesz napisać tutaj jaki paczkomat wybrał, a ja go zmienię w systemie i nie będzie już problemu z wygenerowaniem etykiety.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

cojaturobie5
#9 Pomysłodawca#

Pani Moderator, 4 paczkomaty obok siebie sprawdzilem, jakiś komputerowiec na pewno potwierdzi jak sprawdzi - wszystko nie dziala?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@cojaturobie5 problem nie polega na Twoim paczkomacie tylko paczkomacie odbiorcy. Paczkomat WRO86M został czasowo wyłączony z użytku, dlatego kupujący powinien wskazać inny paczkomat, do którego może zostać dostarczona przesyłka. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

cojaturobie5
#9 Pomysłodawca#

aaaaa.... a to by pasowało. dziękuję 🙂 to juz trochę pomogło, przynajmniej światełko widzę 🙂

oznacz moderatorów

cojaturobie5
#9 Pomysłodawca#

niemniej miałem rację - coś technicznie allegro nawaliło skoro wstępnie zaakceptowało klientowi przy kupnie czasowo niedostepny paczkomat, i dopiero przy wysyłce to wyszło. dezorientacja, nerwy, dzień na wyjasnianie...  ale temat do zamknięcia, dziekuję za pomoc 🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@cojaturobie5 nie ma sprawy 🙂 Tak jak napisałam, gdy kupujący poda Ci prawidłowy paczkomat, mogę wprowadzić taką zmianę i wygenerujesz etykietę. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

cojaturobie5
#9 Pomysłodawca#

Bardzo chętnie skorzystam, jak tylko będę miał dane to wrzucę 🙂  bo na samą myśl jak teraz zwrot przeprowadzić mam gęsią skórkę - wyplaciłem już pieniadze z konta allegro 😉  i bardzo dziękuję 🙂

oznacz moderatorów

cojaturobie5
#9 Pomysłodawca#

Paczkomat WRO24M 54-067 jak można prosić 🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@cojaturobie5 ok, zrobione, spróbuj proszę teraz wygenerować etykietę i daj proszę znać czy już wszystko okej 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

cojaturobie5
#9 Pomysłodawca#

Jest gites, Dziękuję jeszcze raz, jednak udany weekend się zapowiada 🙂 Pozdrawiam Serdecznie i już definitywnie można zamknąć zgłoszenie 🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@cojaturobie5 no to super, cieszę się, że mogłam pomóc i miłego długiego weekendu 🌞

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów