anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam. sprzedałam na allegro lokalnie produkt ale kupujący chce go oddać.

MAMY ROZWIĄZANIE!
akinoMonikaZ
#7 Wielbiciel#

Witam. Sprzedałam na allegro lokalnie produkt ale kupujący chce go oddać, zgodziłam się co powinnam zrobić jak to załatwić? Pierwszy raz wystawiłam produkt. Nie wiem jak się do tego zabrać. 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
xyz96
#21 Demiurg#

@akinoMonikaZ Teraz, po odesłaniu przedmiotu, oddaj kupującemu pieniądze. Aby to zrobić, musisz je wypłacić na własny rachunek bankowy i oddać kupującemu zwykłym przelewem na jego konto. Numer konta Ci poda.

O anulowanie opłaty transakcyjnej poproś Allegro przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a... Dołącz potwierdzenie zwrotu wpłaty i najlepiej jakiś dowód na rezygnację kupującego.

oznacz moderatorów
akinoMonikaZ
#7 Wielbiciel#

Kupujący jeszcze nie odesłał mi produktu bo nie wiemy jak to zrobić aby było dobrze

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

akinoMonikaZ sprzedałaś prywatnie i poszłaś na rękę kupującemu . Zaczekaj na zwrot , przelej środki na konto jakie Ci poda .Oddajesz tylko za towar . , zwróć się przez formularz do allegro o zwrot naliczonej oplaty załączając potwierdzenie zwrotu środków .

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@mdrogeria A jeśli to była reklamacja, to też tylko za towar? A koszty wysyłki w obie strony? Kupujący ma to stracić?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

xyz96 znowu pajacujesz ,,akinoMonikaZ,, pisze ,,che oddać ,, i to jest temat postu .

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@mdrogeria A oddanie to jest odstąpienie od umowy bez podania przyczyny, czy reklamacja? Sam pajacujesz. Oddanie może być bez podania przyczyny i w ramach reklamacji, jakbyś nie wiedział.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

xyz96 transakcja pomiędzi dwoma prywatnymi osobami ....kostium-zabawny-pajac-dla-dorosych.jpg

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@mdrogeria Pajacujesz na maxa.  Przy dwóch osobach prywatnych reklamacje obowiązują. Wklej jeszcze sto głupawych obrazków, nic ci to nie pomoże.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

No więc niech odeśle, a potem zwróć mu pieniądze i poproś Allegro o anulowanie prowizji.

Odesłać może zwyczajnie, na przykład paczką pocztową.

oznacz moderatorów
akinoMonikaZ
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów