anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wznawianie licytacji niesprzedanego przedmiotu.

casanova1988
#8 Zapaleniec#

Witam,

Czy jest możliwość na Allegro Lokalnie ustawić tak, żeby licytacja nie została automatycznie wznowiona w przypadku gdy kupujący nie zapłaci za przedmiot ?

Pozdrawiam,

Paweł

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

Sam tego nie ustawisz, ale możesz skontaktować się z Allegro, wtedy pracownik zakończy taką licytację. https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=b0880476-9167-4850-bcf8-2885a9fcea6a

oznacz moderatorów

casanova1988
#8 Zapaleniec#

Przed chwilą rozmawiałem z pracownikiem Allegro przez czat i on napisał, że nie ma możliwości zakończenia takiej licytacji przez pracownika, muszę ją samodzielnie zakończyć zaraz po wznowieniu.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@casanova1988 A mi kilka dni temu, też na czacie napisali, że mogą zakończyć po zgłoszeniu.

oznacz moderatorów

casanova1988
#8 Zapaleniec#

@xyz96  Znaczy mogą zakończyć po zgłoszeniu ale dopiero jak licytacja wznowi się automatycznie. Samodzielnie też mogę to zrobić, bo będzie szybciej 😉 tylko muszę się pośpieszyć, żeby mi ktoś oferty nie złożył 🙂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@casanova1988 Podejrzewam, że mają możliwość ustawić zakończenie automatycznie, a Ty musisz pamiętać i pilnować.

oznacz moderatorów

casanova1988
#8 Zapaleniec#

@xyz96  Może masz rację ale tak jak napisałem wcześniej pracownik Allegro przez czat poinformował mnie, że nie ma możliwości ustawić aukcji tak, żeby zakończyła się automatycznie w przypadku braku wpłaty od kupującego.

oznacz moderatorów