anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakończenie aukcji Allegro Lokalnie

Precel120
#7 Wielbiciel#

Wystawiłem przedmiot na Allegro Lokalnie i po ustaleniach na czacie dogadaliśmy się na kwotę więc ta osoba zalicytowala a ja aukcje zakończyłem. Tu pojawia się problem, ta osoba nie jest w stanie za aukcje zapłacić a u mnie ona dalej widnieje w aktywnych. Czy to się samo naprawi po czasie, czy co należy zrobić?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Precel120  jak nie opłaci przez Payu to po 7 dniach sama się wznowi, podaj kupcowi nr konta a Ty pilnuj żeby zakończyć jak się sama wznowi 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Precel120
#7 Wielbiciel#

Niestety ta osoba nie jest w stanie za nią zapłacić. Czyli proponujesz po prostu poczekać?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Precel120 Ile czasu minęło od momentu zakończenia przez Ciebie licytacji? Jeśli chodzi o tę ofertę https://allegrolokalnie.pl/oferta/taco-hemingway-trojkat-warszawski-1-wyd-autografy to u mnie wyświetla "00:00 do końca" (czyli teoretycznie jest zakończona), aczkolwiek przycisk złożenia oferty mam aktywny (próbować licytować jednak nie będę).
W zeszłym tygodniu były tu tematy o AL, gdzie sprzedającym oferty spadały do zakończonych dopiero po kilkunastu godzinach, więc na ten moment po prostu jeszcze zaczekaj.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Precel120
#7 Wielbiciel#

Pare godzin

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Precel120 Edytowałem wcześniejszego posta, jakby co.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@kostas11 Nie po 7, tylko po 5 (to AL, a nie allegro).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów