anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot Allegro Lokalnie, jak go zrobić?

Client:45012755
#1 Nowicjusz#

Słuchajcie. Wystawiłam wozek przez Allegro lokalnie i najzwyczajniej w świecie zapomniałam o tym ogłoszeniu. Patrzę ktoś go kupił😱 chce zrobić kobiecie zwrot gotówki, napisałam jej o całej sytuacji. Zrobiłam przelew weryfikacyjny dla Allegro. Tylko konto jest na moja mamę, przelew poszedł z mojego konta, teraz nie wiem czy to uznają, chciałam zmienić dane w koncie Allegro na moje to ciagle jakiś błąd wyskakuje. Jak mogę odzyskać ta kasę żeby zwrócić ja kobiecie? Już nie wiem co robić

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:45012755 weryfikacja nie przejdzie , przelew musisz zrobić z konta bankowego z tymi samymi danymi jakie masz jako użytkownik allegro . Kasa nie zginie po weryfikacji wypłacisz ,zrób zwykły przelew klientce  i przeproś .

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:45012755 Na lokalnie tylko zwykły przelew. Poproś o konto bankowe i przelej ze zwojego konta bankowego. Weryfikacja nie przejdzie. Dane użytkownika Allegro i Własciciela konta w baku musza być IDENTYCZNE. Załóż własne konto 🙂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:45012755 Kupującemu zwracasz pieniądze na konto przez niego podane, poza Allegro, zwykłym przelewem, innej opcji nie ma.

Jego pieniądze, które zapłacił za towar możesz wypłacić tylko na swoje konto bankowe, nie na konto bankowe mamy. Jeśli konto Allegro należy do mamy, podaj konto bankowe do wypłat także należące do mamy, inaczej na konto nie wypłacisz. Konta Allegro mamy nie zmienisz na swoje konto Allegro, nie ma takiej możliwości. Pozostaje jeszcze wypłata przekazem pocztowym na adres zamieszkania, takie przekazy są realizowane raz w miesiącu do kwoty 800 zł.

oznacz moderatorów