anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot allegro Protect

DaymanXFF
#7 Wielbiciel#

Witam sprzedaje coinsy na strone. Ktoś włamał sie kupującemu na konto kupił odemnie produkty za ponad 200 zł czemu za to odpowiada sprzedawca i te 200 zł zostało doliczone do rozliczen allegro? jak ja nie miałem jak zwrócić tego przedmiotu.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Zgłoś na Policję, przecież okradziono was, a skąd wiedza że kupującemu się ktoś włamał?

oznacz moderatorów

DaymanXFF
#7 Wielbiciel#

Kupujący zrobił dyskusję bardzo dobrze sie rozumieliśmy ze ja nie mam jak zwrócić bo wirtualne coinsy zostały wysłane allegro zapewniało że wszystko będzie okej a zwrot środków poniosą prosili mnie kilkukrotnie aby sprawe wyjasnic wysłać im jakieś potwierdzenie za kazdym razem odpowiadałem i wysyłałem bardzo dobre dowody po czym takie coś…

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@DaymanXFF Poczekaj proszę cierpliwie, już wyjaśniam sprawę tych wypłat z zespołem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@DaymanXFF Dostałam już informacje, że to błąd po naszej stronie, za który bardzo Cię przepraszam. Korekta na Twoim saldzie będzie widoczna w przeciągu 24 godz. Jeszcze raz przepraszam za tę sytuację. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@DaymanXFF coś to nie ma składu i ładu 😞

Skoro się włamał kupił i zapłacił to w czym problem ? 

A nie było tak że kupił i nie działają i była dyskusja i to olałeś ???

________
Κώστας
oznacz moderatorów

DaymanXFF
#7 Wielbiciel#

właśnie też tak myslalem wlamal sie kupil odemnie produkt produkt wysłałem była dyskusja na ten temat tłumaczyłem się kilkukrotnie z tego że nie mam jak zwrocic pisali mi ze spokojnie pieniadze zostana zwroce z allegro protect po czym wczoraj o 20 zostal wypelniony formularz POX i odrazu zostały srodki dodane do moich rozliczen. Czemu ja mam ponosić odpowiedzalność za włamanie na konto kupującego?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@DaymanXFF Wyjaśniam już sytuację związaną z tymi wypłatami z Allegro Protect, dlatego na razie poproszę Cię o cierpliwość. Wrócę do Ciebie z informacjami, gdy tylko zdobędę szczegóły dla Ciebie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów