anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot kosztów

gryzia2
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry

pytanie dotyczy Ludwik XIV Pierre Gaxotte jak nowa nieczytana

eaa6115c-122e-497f-96b3-6bec3db91fa3
 

Otrzymałam od Kupującego zapłatę za w/w aukcję. Niestety transakcja nie może dojść do skutku dlatego odesłałam do Państwa wpłatę żeby mogła zostać zwrócona Kupującemu. próbowałam skontaktować się z Kupującym poprzez Allegro i telefonicznie żeby odesłać wpłatę bezpośrednio niestety nie nawiązałam żadnego kontaktu.

Dzisiaj otrzymałąm prośbę o potwierdzenie konta, ponieważ  bank zwrócił do Państwa wpłatę.  To nie bank tylko ja sama ją odesłałam. Proszę o pomoc i informację jak modę rozwiązać ten problem.

pozdrawiam gryzia2

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

To było Allegro Lokalnie? Jeśli tak, to wpłatę od kupującego musisz wypłacić na własny rachunek bankowy i zwrócić ja kupującemu zwykłym przelewem. Jak zwróciłaś wpłatę do Allegro? Napisz więcej szczegółów.

oznacz moderatorów

gryzia2
#7 Wielbiciel#

Zwróciłam na konto Allegro bo nie mogłam skontaktowac się z Kupującym nie wiem też jak mam skontaktować się z Allegro 

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@gryzia2 Prześlij nam potwierdzenie przelewu przez ten formularz. Sprawdzimy gdzie znajdują się pieniądze.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@gryzia2 Podejrzewam, że zwróciłaś wpłatę na stronie banku, a nie na stronie Allegro i pieniądze trafiły do operatora, dlatego ten mail z pytaniem, na jakie konto mają Ci te pieniądze oddać. Podaj numer konta i czekaj aż odezwie się kupujący. Oddasz mu wtedy zwykłym przelewem.

oznacz moderatorów