anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot prowizji Allegro lokalnie

Arkaida_90
#1 Nowicjusz#

Witam, Miałem wystawiony przedmiot na Allegro lokalnie i na innym portalu aukcyjnym. W tym samym czasie dwie osoby zalupily ten towar a na Allegro lokalnie opłaciły. Pieniądze oddałem ale nadal mam prowizje do zapłaty, nigdzie w zamówieniach nie widzę tego ogłoszenia a w Allegro lokalnie jest cały czas opcja NADAJ PACZKĘ.

jak ubiegać się o zwrot prowizji ?

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

@Arkaida_90 O zwrot prowizji możesz poprosić przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a... Dołącz potwierdzenie zwrotu wpłaty i najlepiej także pisemną rezygnację kupującego z przedmiotu.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Kupujący poszedł ci na rękę przyjmując zwrot gotówki i rezygnując ze swojego prawa do zakupionego przedmiotu a takim przypadku jak piszesz to masz słaby argument aby starać się o zwrot opłaty transakcyjnej .Na AL NIE MA PROWIZJI @xyz96 wprowadza cię nieco w błąd ,jest tylko opłata transakcyjna która jest regulaminowo bezzwrotna.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@Arkaida_90 Zdarzają się przypadki zwrotu tej opłaty, musisz pisać i uzasadnić.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@milka1234567890 Tak ,podobno były takie przypadki ale wydaje mi się że trzeba to lepiej uzasadnić a nie że "miałem wystawione na AL i na innym portalu i na obu się przedmiot sprzedał" ,to według mnie słaby argument lepiej jak by "przedmiot zaginął lub uległ zniszczeniu" .

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@mwmonety Jakikolwiek z tych argumentów nie zostałby podany, to tak czy owak do transakcji nie doszło z winy sprzedającego, a w takim przypadku są marne szanse na zwrot "prowizji".

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów