anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot prowizji za zwrócone zakupy na allegro lokalnie

tsid
#8 Zapaleniec#

Cześć. Taka sprawa.  Ktoś kupił ode mnie przedmiot na Allegro Lokalnie, zapłacił, towar wysłałem. Po otrzymaniu towaru kupujący stwierdził że jednak produkt nie spełnia jego oczekiwań i chciałby go zwrócić. Zgodziłem się, zwrot jest już u mnie, kasa zwrócona kupującemu.
Pytanie:  jak mogę odzyskać prowizję pobraną przez Allegro? Nie mogę znaleźć tu takiego wątku. Ktoś pomoże? Z góry dzięki!
@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

tsid
#8 Zapaleniec#

Czyli jestem 30 zł w plecy?
Mocno suabo 😞 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@tsid zasada jest taka, allegro lokalnie jest dla osób prywatnych a oni nie mają obowiązku przyjmować zwrotów stąd nie ma przewidzianych zwrotów 😞  na przyszłość nie przyjmuj lub dogaduj się że zgodzisz się pod warunkiem że kupujący pokryje opłatę 🙂  chyba że jesteś firmą to inna sprawa.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@tsid Jeżeli nie dojdzie do zakupu to zwracają ale tu doszło więc nie otrzymasz, to zakup od osoby prywatnej i nie jest przewidziany zwrot.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@tsid Regulamin AL nie przewiduje zwrotu prowizji, a tym bardziej po zwrocie zakupionego towaru od osoby prywatnej, gdzie nie ma zwrotów. Musiałbyś mieć potwierdzenie od kupującego że nie doszło do zakupu i wystąpić tu o zwrot: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a...

oznacz moderatorów