anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot prowizji

joten92
#7 Wielbiciel#

witam , jak moge dzyskac zwrot prowizji

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

Poproś o zwrot naliczonych opłat przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a... Opisz sprawę dokładnie, nie tak jak tu, jednym krótkim zdaniem i dołącz jakiś dowód na rezygnację kupującego z finalizacji transakcji.

oznacz moderatorów

joten92
#7 Wielbiciel#

ale jaki dowod zegarek zostal teraz wystawiony , podalem tytul aukcji

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Ale jaki zegarek, o co chodzi? Ktoś kupił na Lokalnie, wybrał pobranie lub odbiór osobisty, nie zapłacił i naliczono Ci prowizję? A może to nie Lokalnie, tylko zwykłe Allegro? Potrafisz dokładnie opisać sytuację?

oznacz moderatorów

joten92
#7 Wielbiciel#

kupil na allegro lokalne , kupil za 120 zl i napisal ze moze zaplacic 80 zl to jak ja moge mu sprzedac za 80 zl a prowizje zaplacilem od 120 zl chyba ze allegro lokalne nalicza dopiero jak ktos zaplaci?

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Jak nie zapłaci w ciągu 5 dni aukcja automatycznie się wznowi .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

No, teraz już coś wiadomo. Jeśli nie ustawiłeś wysyłki za pobraniem i odbioru osobistego, to jeżeli kupujący nie zapłaci z góry, prowizja nie zostanie naliczona i ogłoszenie odnowi się po pięciu dniach. Już prowizję Ci naliczono? Niemożliwe.

Piszesz "prowizję zapłaciłem".

oznacz moderatorów

joten92
#7 Wielbiciel#

no teraz juz wiem , nie naliczono ,dzieki serdeczne

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Zawsze jak o coś pytasz, to pisz całymi zdaniami i dokładnie opisuj sytuację, inaczej trudno Cię zrozumieć.

oznacz moderatorów

joten92
#7 Wielbiciel#

ok. jeszcze raz dzieki

oznacz moderatorów