anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ADS, i magazyny

kalwin777
#8 Zapaleniec#

Witajcie tu Michał, szukam informacji jak mogę do allegro dodać Magazyn i zintegrować, tak aby produkt wysyłany był z tego magazynu, ??? I jeszcze potrzebuję gdzie i jak mogę dodać moje produkty do ADS,  lub SEO aby ludzie je znajdowali i kupowali co do ceny Kampanii żeby była przystępna cenowo ponieważ pomału zaczynam sprzedaż na ALlegro, 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

Witaj, tu Masza. Do Allegro nie dodasz magazynu i go nie zintegrujesz. O ADS wszystko masz napisane tu; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/allegro-ads Ceny kampanii są przystępne zdaniem Allegro. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kalwin777 cześć! Informacje na temat dropshippingu znajdziesz w sieci. My oferujemy Allegro Fullfilment dla sprzedających z kontem firmowym
Jeżeli chodzi o Allegro Ads to w linku przesłanym przez @xyz96 są wszystkie szczegóły. Tutaj znajdziesz podstawowe informacje. 
Na Allegro są też inne metody promowania, tutaj informacje na ten temat. 
Jako początkującemu sprzedającemu bardzo polecam Ci korzystanie z bezpłatnych kursów i webinarów Akademii Allegro. Tutaj kursy, które możesz zrealizować w każdej chwili, a tutaj specjalne webinary, na które możesz się zapisać. 
Bardzo Cię do tego zachęcam! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów