anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Lokalnie - obserwujący

DiKey91
#10 Popularyzator#

Witam. Czy na Allegro Lokalnie będzie widoczne ile osób obserwuje dane ogłoszenie?

Pozdrowienia

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

[aktualizacja 11.02.2022]

Informacja ile osób obserwuje dane ogłoszenie jest już dostępna w aplikacji Allegro Lokalnie na Androida i iOS. 

 

@DiKey91 Na ten moment nie, ale planujemy dodanie takiej informacji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

jareqqq1
#8 Zapaleniec#

Minęło pół roku, informacji o liczbie obserwujących jak nie było, tak nie ma. Drogie allegro, co dalej z tym tematem? Jest to podstawowa informacja dla sprzedajacych, ktora powinna być dostępna!

oznacz moderatorów

DiKey91
#10 Popularyzator#

@jareqqq1 
Pewnie niedobra pandemia zablokowała.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Coś co nie zarabia nie jest produktem pilnym do wprowadzenia pierwszeństwo mają te które robią zysk a nie te które są wygodne dla sprzedawców i klientów trzeba czekać.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@DiKey91 @mwmonety @jareqqq1 Musi być z  tego zysk, nie ma zysku, nie ma zainteresowania.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@LEW433  Może kiedyś wprowadzą z opcją płatną i ktoś kto będzie chciał widzieć ile osób obserwuje jego produkty za taki podgląd będzie ponosił jakieś koszty.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mwmonety Świetny pomysł, zgłoś do Allegro.😁

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@LEW433  Lepiej nie bo jeszcze wprowadzą 

oznacz moderatorów

jareqqq1
#8 Zapaleniec#
  • Akurat w przypadku allegro żadna opcja płatna mnie nie zdziwi.
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mwmonety Tu mogą szybko zareagować.😁

oznacz moderatorów

Hekate_23
#7 Wielbiciel#

Właśnie googlowałam na ten temat i znalazłam ten wątek. Rok temu było planowane, czy coś się ruszyło w tym temacie? 😉

oznacz moderatorów

DiKey91
#10 Popularyzator#

Oczywiście, że nie.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@DiKey91 Stary post, ale odpiszę. Przecież widać, tutaj https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/obserwowane/oferty (oczywiście pod warunkiem, że są to licytacje).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

DiKey91
#10 Popularyzator#

@Knowhere 
Rozchodziło mi się o widoczność osób obserwujących z panelu sprzedającego, nie kupującego. Akurat mi jako osobie kupującej jest obojętne ile osób i czy ktoś w ogóle daną rzecz obserwuje 🙂

Poza tym post może i stary, ale jak widać wciąż aktualny.

oznacz moderatorów

autoelektronikas
#10 Popularyzator#

Fakt tego brakuje, ale za to jest nowe "super-funkcjonalne menu" coś się komuś priorytety po...  🙂 

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@DiKey91 A widzisz, trzeba precyzyjniej się wyrażać. Ale to i tak na jedno wychodzi, bo gdy dodasz sobie własne ogłoszenie do obserwowanych, to i tak będziesz widział czy ktoś poza Tobą je obserwuje i ile jest to osób. Proteza bo proteza, ale radzić sobie trzeba.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

jareqqq1
#8 Zapaleniec#

Każdy kto chciał i jest zainteresowany tematem zrozumial. Chodzi o sprzedaż "kup teraz". Tutaj nijak nie masz możliwości dowiedzieć się czy ktokolwiek interesuje się twoim ogloszeniem (poza wyświetleniami).

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Wracam do Was z aktualizacją: informacja ile osób obserwuje dane ogłoszenie jest już dostępna w aplikacji Allegro Lokalnie na Androida i iOS. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

DiKey91
#10 Popularyzator#

@_HolaOla_ 
Niestety nie działa to za dobrze.
Aplikacja nie odejmuje obserwowań, tj. w sytuacji gdy ktoś przestanie obserwować moje ogłoszenie to nadal widzę że obserwuje.

Fakt, że po dwóch latach nie zostało to wprowadzone na przeglądarkach internetowych proponuję uczcić minutą ciszy.

oznacz moderatorów