anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro lokalnie zwrot pieniędzy za zakup przedmiotów

GoodBadBoy
#7 Wielbiciel#

Jak mogę zwrócić pieniądze kupującemu na mojej licytacji ,którą zakończyłem przed czasem i cofnąć prowizję od sprzedaży?  Czy ktoś już to robił,  czy można to zrobić bezpośrednio że strony allegro lokalnie ? Na allegro była taka możliwość. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Vryko
#18 Luminarz#

Na Lokalnie nie masz prowizji, tylko opłatę za wystawienie. Bezzwrotną. A zwrot pieniędzy wyłącznie na konto kupującego. Ot, taki badziew firmują. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Nie badziew, bo nie czytają regulaminów a potem takie kwiatki 🙂 Jest to platforma dla prywatnych a tu prawo nie przewiduje odstąpienia od umowy, więc automatycznie zwrotów niema 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

izaa_155
#7 Wielbiciel#

chyba się nie da, sama szukam ale ten serwis jest tragiczny 😕 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@izaa_155 Na Allegro Lokalnie nie pobieramy prowizji za sprzedaż. Naliczamy opłatę za obsługę transakcji. Gwarantujemy, że Twoje ogłoszenie będzie widoczne dla kupujących na Allegro Lokalnie oraz na Allegro. Kupujący będzie mógł również skorzystać z szybkich płatności, aby zapłacić za przedmiot.

W przypadku transakcji zawieranych między osobami prywatnymi, a wyłącznie do takich dochodzi na Allegro Lokalnie, kupujący nie ma możliwości odstąpienia od umowy po zakupie.

________
Κώστας
oznacz moderatorów