anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro poinformowało mnie o zadłużeniu listownie, dlaczego nie powiadomieniem na stronie?

G-R-C-H-W
#8 Zapaleniec#

Chciałem serdecznie podziękować całemu zespołowi allegro za okazaną mi łaskę. Popełniłem zbrodnię i popadłem po uszy w długi (kosmiczna suma 33,56 PLN), a oni zamiast nasłać na mnie antyterrorystów, albo publicznie zgilotynować przed ratuszem, wysłali mi tylko wezwanie, w którym straszą mnie sądem. 🙂 Ktoś złośliwy mógłby powiedzieć, że strona oferująca "newstellery" informujące o wystawieniu nowych gaci na aukcji, mogłaby wysłać wiadomość z przypomnieniem zapłaty za pośrednictwem strony, którą odwiedzam codziennie, ale ja doceniam ten "wyraz polubownego rozwiązania sporu". Drzewa z których robi się papier na te wezwania, byłyby dumne wiedząc, że ich życie nie poszło na marne.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

Dobre 😄

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@G-R-C-H-W Odwiedzasz stronę codziennie i nie wiesz gdzie jest zakładka "konto" ??🤔

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

G-R-C-H-W
#8 Zapaleniec#

Szukam czegoś do kupienia codziennie, sprzedaję raz na rok. Miałem sporo na głowie, i zwyczajnie zapomniałem, że mam jeszcze jakieś prowizje do opłacenia. Wystarczyłoby gdyby wyświetlili mi powiadomienie na stronie, zamiast od razu wysyłać listy.  W skali całego serwisu pewnie niezłą sumę by na tym zaoszczędzili.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@G-R-C-H-W Jeszcze się tak nie ciesz, wszystko przed tobą, mogą być i antyterroryści.😁

oznacz moderatorów

unEXPECT
#9 Pomysłodawca#

*wezwanie wysłali ZAPEWNE zwykłym listem ? ! Więc gdyby co niema to żadnej mocy prawnej ... zapewne w twoich danych Allegro nie ma twojego nr pesel . Dlatego nawet niewiedzą czy Ty to TY 😉 więc ślą na oślep . Ogonie Allegro to podologia - o czym przekona się wkrótce każdy ...  

oznacz moderatorów

gemma22
#11 Animator#

No nie wiem czy się jest z czego cieszyć 🤔 karuzela z atrakcjami allegro dopiero się rozkręca...

oznacz moderatorów

G-R-C-H-W
#8 Zapaleniec#

Nie wystraszyłem się specjalnie. Chodzi mi o to, że to absurdalne.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@G-R-C-H-W i tak nie pobili operatora telefonii komórkowej ERA. Jakieś 3-4 lata temu dostałem listowne rozliczenie z informacją, że zalegam, słownie 1gr. I taka kwota była do wpłaty na ich konto. to dopiero skrupulatność. Gdzieś nawet odłożyłem to pismo dla potomnych, ale teraz już chyba go nie znajdę 😞

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

Crow_Empire
#11 Animator#

hehehehehe, niby taka kosmiczna suma 33,56 PLN a i tak jej nie zapłaciłeś w terminie.

Wysłali zapewne kilka informacji na e-mail, których nie zauważyłeś lub nie chciałeś widzieć....

Pierwszego dnia miesiąca pojawia się pierwszy e-mail z informacją o płatności.

oznacz moderatorów