anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulacja sprzedaży AllegroLokalnie

carolinee02
#7 Wielbiciel#

Hej, potrzebuję porady 

Wystawiłam przedmiot na AllegroLokalnie, Pan dokonał "zakup teraz" i przelał środki za produkt. Niestety muszę zrezygnować ze sprzedaży produktu a nie widzę nigdzie opcji wycofania produktu ze sprzedaży. Poinformowałam Pana że muszę się wycofać ale zupełnie nie wiem jak sprawić by jego środki wróciły na konto? Wysłał mi swój numer bankowy ale myślę że, jeśli wykona opcje anuluj zakup to dostanie ich zwrot. Czy są jakieś metody które mi pomogą zakończyć sprzedaż czy tylko kupujący może to zrobić poprzez anulację ? Będę wdzięczna za odpowiedź 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

😄
😄
😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Na AL sprzedajacy nie anuluje zakupu, zwracasz środki i po sprawie, masz 2 opcje> na konto bankowe które Ci podał kupujący , inna zwracasz przez Allegro > jeżeli jeszcze ich nie wypłaciłeś na swoje konto.

oznacz moderatorów

carolinee02
#7 Wielbiciel#

Nie mogę mu zwrócić środków bo ich nie dostałam, nie zostały przesłane na moje konto bo nie wysłałam nawet paczki, stąd też pytanie bo jeśli wyśle zwrot z prywatnego konta a kupujący anuluje to czy wówczas nie okaże się że dostał dwa zwroty ?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@carolinee02 masz numer konta do zwrotu środków to zrób to i w miarę szybko bo sprawcą całego zamieszania nie jest nikt inny tylko Ty .

oznacz moderatorów

carolinee02
#7 Wielbiciel#

Nie dostałam środków na konto na zakup bo paczka nie została wysłana, również tej kwoty nie widzę u siebie w finansach allegro 😉 nie interesują mnie komentarze kto jest sprawcą i czego  tylko rzeczowa odpowiedź 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Rzeczowa jest taka,ale czytaj. Na AL dochodzi do zakupu jak kupujący zapłaci i masz środki na koncie> ma na to 5dni, nie będzie kasy to nie będzie zakupu i aukcja sama się wznowi >nic nie musisz robić.

oznacz moderatorów