anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błąd podczas dodawania opcji Kup Teraz na Allegro Lokalnie

MAMY ROZWIĄZANIE!
inia1989
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Witam. Na Allegro lokalnie próbuję dodać opcję Kup Teraz do swojego ogłoszenia. Proszę o sprawdzenie, dlaczego pojawia mi się błąd "Nie udało nam się wysłać formularza. Proszę spróbować później". Czy problem jest po stronie mojego komputera czy z Państwa strony?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@inia1989 Cześć. 🙂 Czy problem wciąż występuje? Na początku wykonaj proszę standardowe czynności - wyczyść pliki cookies lub spróbuj wystawić ofertę z poziomu innej przeglądarki.

Jeśli nie uda wystawić się oferty z Kup Teraz, to wyślij mi proszę zrzut ekranu z widocznym komunikatem, zgłoszę tę sprawę do Działu Technicznego 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
inia1989
#7 Wielbiciel#

Witam. Niestety nie pomogło - próbowałam dodać opcję kup teraz zarówno w aplikacji na telefonie jak i w mozilla firefox oraz w edge. W obu przeglądarkach na komputerze wyczyściłam wszystkie cookies. Zawsze pojawia się ten sam problem po kliknięciu wystaw jako kup teraz (screen poniżej).

Ogłoszenie do którego chcę wystawić opcję Kup Teraz w poniższym linku - jeśli możecie Państwo to zrobić w moim imieniu to proszę o takie działanie:

https://allegrolokalnie.pl/oferta/2-bilety-coldplay-plyta-8072022-uef/ulepsz

Zrzut ekranu 2022-06-17 185337.png

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@inia1989 dziękuję za wiadomość, nie możemy dodać tej opcji w Twoim imieniu, ale podeślę ten zrzut do działu technicznego i gdy tylko otrzymam od nich odpowiedź wrócę tutaj z informacją. To może być błąd techniczny z naszej strony, ponieważ powtórzyłam ten sam błąd, gdy próbowałam dodać opcję "kup teraz" do mojego ogłoszenia. 
W takiej sytuacji jeżeli zależy Ci na czasie, być może wolisz zakończyć to ogłoszenie i wystawić od razu ofertę z opcją kup teraz. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
inia1989
#7 Wielbiciel#

A jak wystawić ogłoszenie od razu z opcją kup teraz? W sumie to pierwszy raz kiedy zależy mi na tej opcji, trochę błądzę po omacku jak to zrobić. Wystawiłam tak jak gdzieś mi podpowiedziało - czyli darmowe ogłoszenie a potem próba dodania opcji kup teraz. Będę wdzięczna za podpowiedź, nie ukrywam, zależy mi na czasie.

Pozdrawiam,

Inga

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@inia1989 Cześć Inga, przepraszam za czas oczekiwania - zwłaszcza, że Ci się spieszy. 🙂 Wracam z informacjami. Próbujesz wystawić ofertę w kategorii Kultura i rozrywka -> Bilety -> Muzyka. W tej kategorii nie można wystawiać ofert kup teraz. Jest ona stworzona po to, aby wystawiać tam wyłącznie ogłoszenia 🙂

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów