anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada sprzedawcy

Basia8Przemek
#8 Zapaleniec#

Często kupuję na allegro i zdarzają się tacy sprzedawcy, których nie chcę widzieć w wynikach wyszukiwania.
O widzę dobra cena, wchodzę w przedmiot, dobry opis i ten sprzedawca, który mnie ostatnio oszukał.

Dlaczego nie ma opcji - "Dodaj użytkownika do czarnej listy" czy "zablokuj sprzedawcę", tak jak to jest w serwisach społecznościowych?

Często przed zakupem czytam negatywne opinie sprzedawcy i gdy widzę, że wiele osób oszukał, to i ja chciałbym dodać go na czarną listę.

Naciąłem się już na wielu nieuczciwych sprzedawców i nie chciałbym widzieć ich ofert w wynikach wyszukiwania.

Czy allegro może wprowadzić taką opcję?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Najlepiej zapisuj sobie sprzedawców u których z zakupów byłeś(łaś) zadowolony(a) i szukaj u nich produktów ,a jak będziesz chcieć coś kupić od innych to dobrze sprawdzaj o nich opinie.

oznacz moderatorów

lilu5
#1 Nowicjusz#

"...Dlaczego nie ma opcji - "Dodaj użytkownika do czarnej listy" czy "zablokuj sprzedawcę"" - nie wiem jak dlugo korzystasz z Allegro,ale ja pamietam taka opcje, kiedys byla dostepna dla kupujacych - dlaczego teraz nie ma i Allegro jej nie wprowadzi(tez kilka razy u zrodel probowalem sie dowiedziec) ano dlatego ze Allegro dba o swoje interesy a nie o Twoj interes czy wygode - to tyle w temacie albo az tyle.

oznacz moderatorów

Basia8Przemek
#8 Zapaleniec#

z aledrogo korzystam ze 20lat i nie pamiętam, żeby kiedyś była taka opcja

 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Możesz nawet jako kupujący dodać takiego delikwenta do "Moich nieaktywnych kupujących" i tam zrobić odpowiednią notatkę> dla zapamiętania. Oczywiście nie ma bezpośrednio takiej zakladki dla kupujacych.😁

oznacz moderatorów

Roldan
#8 Zapaleniec#

Cześć,

Już parę lat temu wnioskowałem o taką funkcjonalnośći i ponownie wnioskuję, bo szkoda czasu na niektórych ludzi 🙂 Obie strony pownny mieć, bo obie mają "za uszami"  🙂
LEW433 - W zakladce SPRZEDAŻ mam tylko "Zamówienia od Kupujących" i "Moja Sprzedaż". Znajdziesz czas aby sprecyzować? Konto mam jako Kupujący.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Roldan nie da rady moi nieaktywni kupujący to jedyny bat na kupujących jaki został sprzedawcom a że obecnie można nowe konto allegro wyczarować na dane fikcyjne w 5minut to i ten bat to już bacik 

oznacz moderatorów