anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości wydruku etykiety po sprzedaży przedmiotu na Allegro Lokalne

rysiekz2
#9 Pomysłodawca#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Sprzedałem przedmiot na Allegro Lokalne Oferta: 416313ee-d5c5-4812-aaa0-2a9c3858a947 i w opcji ostatnio sprzedane nie ma możliwości wydruku etykiety z powodu braku tej opcji. Kupujący wybra odbiór w Żabce. Z góry dziękuję za pomoc w zaistniałej sytuacji. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#

Tam na AL masz tylko paczkomat InPostu, a resztę musisz nadać samodzielnie.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@rysiekz2  Bo na Lokalnie są dostępne etykiety tylko do paczkomatów. Inne dostawy musisz nadać samodzielnie, czyli w tym przypadku na Poczcie Polskiej.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

rysiekz2
#9 Pomysłodawca#

Skoro kupujący wybrał taką opcję i opłacił , to ja znowu przy nadaniu na poczcie muszę dodatkowo płacać ? Nic z tego nie rozumię. Nieraz wysyłałem paczki i dzisiaj też miałem na Orlen i zawsze była opcja wydrukuj etykietę.  

oznacz moderatorów

rysiekz2
#9 Pomysłodawca#

Trochę pokręciłem bo tą przesyłkę na Orlen to wysyłałem z **piiip** , ale nie zmienia faktu że jednak muszę samemu opłacić i nadać na poczcie ?

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@rysiekz2  Przecież kupujący pieniądze na wysyłkę wpłacił Tobie, a Ty masz za nie opłacić wysyłkę.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

rysiekz2
#9 Pomysłodawca#

Skoro kupujący chciał odebrać w Żabce to muszę chyba nadać Żabce, bo jak trafi do Żabki skoro mam tylko jego adres domowy , a nie punktu Żabki. Kupujący też wybrał opcję -Żabka przedpłata 12.99 którą opłacił.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@rysiekz2  Nie. Skoro chce odebrać w Żabce to musisz nadać na Poczcie Polskiej, I na pewno masz adres Żabki bo niby jak paczka ma do niej trafić skoro podasz tylko adres domowy kupującego ?

_____________
Kama
oznacz moderatorów

rysiekz2
#9 Pomysłodawca#

W tym sęk , że oprócz jego adresu Allegro ani Kupujący nie podaje adresu ani nr. Żabki

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@rysiekz2  Sprawdzałeś z tej zakładce : https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/sprzedane ?

Nie sprzedaję na tym gniocie zwanym Lokalnie, więc nie mam pojęcia jak wygląda informacja o dostawie wybranej przez klienta.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

rysiekz2
#9 Pomysłodawca#

Skoro Allegro wylicza taką kwotę za nadanie 12.99 to gdzie za taką kwotę nadam tą przesyłkę. To jest paranoja ja nic nie rozumię. Nie wiem co mnie skusiło dać taką opcję do tej Żabki w opisie aukcji. Zawsze dawałem jedną Paczkomaty ImPost drukowałem etykietę i było OK!

oznacz moderatorów

keichi
#13 Ambasador#

Oprócz Allegro Paczkomat Inpost, reszta cen za wysyłkę podawanych przez Allegro na Lokalnie to są sugestie i możesz je zmienić.

oznacz moderatorów