anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wpłaty od kupującego.

imm1
#7 Wielbiciel#

W opisie transakcji informacje, że "płatność nieudana".

Kupujący nie odpowiada na moje zapytania o płatność.

Zablokował mi w ten sposób możliwość sprzedaży.

Co można zrobić żeby odblokować sprzedaż?

Chodzi o sprzedaż tylko jednego produktu, więc takie zablokowanie jest tak naprawdę zablokowaniem całej sprzedaży.

Poprosiłam go o anulowanie transakcji jeśli się rozmyślił ale cisza, brak odpowiedzi.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Ma 5dni na opłacenie, nie zapłaci sama oferta się wznowi. Możesz wystawić nową, jak masz pewność że nie opłaci a tamtej wyłączyć wznawianie.

oznacz moderatorów

imm1
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za podpowiedź.

oznacz moderatorów

sklepRTVSAT
#12 Orędownik#

Niestety kupujący może klikać do woli KUP TERAZ bez konsekwencji i bez wyjaśnień tego uczy allegro. Stare allegro nie pozwoliło by na tego typu zachowania kupujących, kiedyś wystarczyło trzy nieopłacone zamówienia i konto kupującego było blokowane, teraz allegro traktuje kupujących jak "ŚK" hulaj dusza piekła nie ma i dlatego jest jak jest i nic z tym nie zrobisz, dopóki allegro nie zmieni swojego stanowiska w stosunku do sprzedawcy i zacznie traktować wszystkich na równo. W obecnej chwili szanowany jest tylko klient, sprzedawca to samo zło z którego doi się pieniądze. Polskie realia sprzedaży na allegro. W wiadomości o sprzedawcy zamieść informacje dla kupujących że na wpłatę oczekujesz konkretnego terminu i jeśli kupujący nie zapłaci w ustalonych przez Ciebie terminie zamówienie anulujesz a towar wystawisz do ponownej sprzedaży, i nie musisz czekać na zapłatę 7dni tak jak jest to w regulaminie allegro. Towar który nie jest opłacony przez kupującego pozostaje Twoją własnością a nie kupującego, i ani allegro ani kupujący nie ma prawa blokować towaru do sprzedaży.

oznacz moderatorów

imm1
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź. Niestety w moim przypadku pojawił się komunikat płatność nieudana. Nie ma możliwości anulowania transakcji. Ale dziękuję za informacje o takiej możliwości.

oznacz moderatorów