anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wpłaty od kupującego.

MarekSmuklerzB
#7 Wielbiciel#

Dn. 17.09 br otrzymałem wiadomość, że zakupiono wystawiony na Allegro mój przedmiot (stół).

Dn. 18.09. br wysłałem tą przesyłkę pod wskazany adres podany przez Allegro, to co wiem przesyłka do adresata dotarła w należytym stanie (informacja od kupującej osoby), prawdopodobnie kupująca chciała zapłacić kurierowi, lecz on nie przyjął tej opłaty, gdyż zlecenie przesyłki nie było wystawione jako za pobraniem. I to rozumiem, natomiast ja zawsze staram się przesyłki wysyłkowe realizować finansowo przez Allegro. Nawet otrzymałem informację z Allegro dn. 17.09., że jest to kwota 230,00 zł + koszty przesyłki 15,50 zł. Razem 245,00 zł. Kiedy kupująca do mnie dzwoniła co ma zrobić z tą opłatą poleciłem jej opłacić przez Allegro, ponieważ ja rozliczam się przez Allegro. do dziś nie mam żadnej informacji ani wpłaty.

Pozdrawiam!  Marek Smuklerz

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

pinsplash
#21 Demiurg#

@MarekSmuklerzB  Poproś o zapłątę bezpośrednio na konto. Moze nie wie jak zapłacić.

ps wysyłka przed zapłatą? - ryzykant 🙂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Wysłałeś bez wpłaty. Zawsze sprawdzaj, czy masz pieniądze na koncie bankowym lub tu; https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/

Teraz domagaj się zapłaty jakimkolwiek kanałem, przez Allegro lub bezpośrednio na konto bankowe. W przeciwnym razie zażądaj udostępnienia towaru do odbioru Twoim kurierem, na Twój koszt.

oznacz moderatorów