anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chcę zgłosić oszusta

morfeuszek0
#8 Zapaleniec#

Chciałbym zgłosić oszusta [edycja]. Wygrał licytację. Nie wybrał sposóbu dostawy tylko napisał na allegro lokalnie,żeby wysłać paczkę za pobraniem. Tak też zrobiłem. Kupujący napisał,że odmawia przyjęcia paczki i że chce mnie zgłosić na allegro o próbę oszustwa. Jak mogę rozwiązać tą sprawę? Straciłem czas i pieniądze za przesyłkę. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

@morfeuszek0  Na jakiej podstawie niby chciałeś oszukać tego "kupującego". Co tobie dokładnie zarzuca?

oznacz moderatorów

morfeuszek0
#8 Zapaleniec#

Wysłałem sam telefon z ładowarką. Gość twierdzi że miało być pudełko o którym nie było mowy w aukcji. Twierdzi że paczka była za lekka na telefon. Grozi mi policją. 

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Na policji wyślą go na drzewo 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@morfeuszek0 Po co ładujesz się w kłopoty i zmieniasz metody dostawy, miałeś wszystko opisane w ofercie i należało tak zrobić, opłaci i wysyłasz. Nie nazywaj go oszustem bo twoje kłopoty mogą się powiększyć.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@morfeuszek0 dopóki nie masz wyroku sądu nie nazywaj nikogo oszustem bo to nieładnie (i można mieć kłopoty).

Kontakt z klientem i Dyskusje pisz do allegro i wyjaśniaj

oznacz moderatorów

morfeuszek0
#8 Zapaleniec#

Zaufałem człowiekowi i straciłem tylko czas i pieniądze. Jak mam go nazwać inaczej?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@morfeuszek0 Niestety ale są ludzie i berety. Nie odebrał przedmiotu. Zapłacił za niego ? Niech Cię zgłasza. Nie wysyłaj za pobraniem, bo to najczęściej wróży kłopoty > w ogóle skasuj taką opcję. Poniosłeś koszty i nikt Ci ich nie odda > Twoja strata. A co do "osz...." masz rację, ale nazywanie kogoś tak publicznie może się źle skończyć.

oznacz moderatorów