anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

co all zamierza z robić z kupującymi i niepłacącymi?

sistermoon
#8 Zapaleniec#

Właśnie zrobiłam mała statystykę, z której wynika, że co trzecia aukcja nie jest opłacana przez kupującego. Ktoś kupuje, nie płaci, nie odpowiada na wiadomości. Produkt 5 dni jest w zamrażarce. Czasem wygrywający aukcję zostawia w tyle innych licytujących, którzy może akurat by zapłacili. Z moich obserwacji wynika, że najczęściej to osoby Client:xyyxxx

I teraz pytanie, czy all zamierza coś z tym procederem zrobić? Bo nawet sobie takiego klienta nie można zablokować.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

,, co all zamierza z robić z kupującymi i niepłacącymi?,, .... hmmmmm... może pogłaskać czy strzelić jakąś promkę bo nic innego na myśl mi nie przychodzi .

oznacz moderatorów

mennicze_grosiki
#9 Pomysłodawca#

to że przedmiot za 5 dni się pojawi to pikuś ale co z kasą za wyróżnienie?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@mennicze_grosiki czyli dochodzimy do sedna - nie warto wyróżniać ofert .

oznacz moderatorów

mennicze_grosiki
#9 Pomysłodawca#

Wiesz to zależy. Jeśli jest od groma stron z takim samym przedmiotem to się opłaca lub jak ja zajmuje się numizmatyką to nowości są na czasie i w cenie.

Ale jak już wiele osób pisał to czysta blokada nawet konkurencji iż kupują i nie płacą. Moim zdaniem 3 takie transakcje i konto powinno być zawieszone ale powinno też to obejmować nie samo konto tylko by nie można było otworzyć nowego na tym samym numerze tel.

Sam pracowałem z chłopakiem co wszystkie wysyłki miał ze smartem za friko nawet jak coś kosztowało powiedzmy 5 zł. - jak to mówią Polak potrafi (nie będę opisywał jak to robił bo coraz więcej ludzi by tak robiło) - ale to dotyczyło tylko zakupu w firmach, a u prywatnej osoby tak nie pokombinował hehe.

oznacz moderatorów

sistermoon
#8 Zapaleniec#

O tak to jest pytanie!

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Nie zamierza nic zrobić 😞

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

nic - bo uokik się przywali jak poprzednio

oznacz moderatorów